Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Український виробник систем бронезахисту виходить на ринки країн НАТО

Український виробник засобів індивідуального бронезахисту "Темп-3000" домовився за спільну стратегію вдосконалення виробництва із західними партнерами, зокрема представників НАТО.

9 липня. Пам’ятні дати

Про це говориться в прес-релізі компанії за результатами нещодавнього візиту представників компанії до штаб-квартини НАТО у Брюсселі.

Так, невелика, але потужна за обсягами реалізованих технологій виставка зразків НВП "Темп-3000" викликала чималий інтерес у представників військового керівництва структур Альянсу. Вищих офіцерів командування Сухопутних військ НАТО в Європі найбільше цікавили нові напрямки розвитку українських засобів індивідуального бронезахисту і втілення у робочі зразки досвіду ведення бойових дій, говориться у повідомлені.

Окрім того, західних військових вразила модернізація виробництва "Темп-3000", що не припиняється впродовж останніх років і яка дозволила на сьогодні говорити про максимальну концентрацію технологій створення ЗІБз на одному підприємстві. Такий рівень локалізації насправді можуть продемонструвати лише кілька компаній у Європі.

Відповідність розробок "Темп-3000" світовому рівню довели і нещодавні випробування за стандартами NIJ Standard 0101.06 та NIJ Standard 0106.01, які відбулися у акредитованій лабораторії Військово-технічного інституту озброєння і боєприпасів Збройних сил Чеської Республіки.

6
5

Позитивні результати цих балістичних випробувань дали можливість різновекторного підходу до конструювання м'яких пакетів, що мають в основі один тип балістичної тканини, а статистика, що була напрацьована під час цих випробувань врахована під час розробки нових моделей бронежилетів та їх окремих елементів для зовнішнього ринку.

"У справі просування українського продукту на ринки європейських країн останні місяці спостерігається відчутний прогрес. Нині вже можна говорити про створення профільного спільного підприємства з компанією з однієї з країн Євросоюзу, яка має відповідний досвід роботи на ринку, міжнародні ліцензії та технології", - повідомляють в компанії.

Європейські партнери добре орієнтуються у стандартах, підходах до розробки та використання ЗІБз у арміях країн-членів НАТО. У поєднанні з напрацюваннями української сторони така консолідація зусиль обіцяє дати добрий результат у найближчому майбутньому.

Відзначимо, що сучасні бронежилети створені у взаємодії з європейськими партнерами мають добру експортну перспективу і проходять випробовування у Управлінні державної охорони України. Це вироби повністю створені з використанням українських технологій та урахуванням бойового досвіду українських підрозділів.
Tags: НАТО, ОПК, бронежилеты, зроблено в Україні, національний виробник, производство, стандарты, українське, экспорт, якість
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments