Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські собаки-рятувальники увійшли до ТОП найкращих у світі! (світлини)Одразу чотири кінологічні розрахунки українських рятувальників увійшли до першої сотні за версією Міжнародної організації рятувальних собак (IRO) як кращі пошуково-рятувальні у світі.

Відповідний рейтинг був оприлюднений на сайті організації і враховує професійну майстерність, а також рівень підготовки кінологів та їхніх чотирилапих помічників у період з 1 червня 2018 року по 22 липня 2019 року, повідомляє пресслужба ДСНС."Так, станом на 8 липня, серед сотні найкращих є чотири представники ДСНС: Анна Кунічик із Асею (малінуа) та Ірина Давиденко з Аміною (малінуа) з Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни, Сумської області), Сергій Лухін та Кріс (такса) з Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківської області), а також Валерій Радченко зі своєю вихованицею Сатті (малінуа) з Мобільного рятувального центру швидкого реагування", - йдеться у повідомленні.


Фото: ДСНС

Зазначається, що сестри малінуа Аміна та Ася посіли 22 та 69 місця відповідно у категорії “Пошук у природному середовищі”.У свою чергу, Сатті, яка також є представником породи бельгійська вівчарка, показала 68-й результат у категорії “Пошук у техногенному завалі”.

Єдина ж у Європі пошуково-рятувальна собака породи такса — наш Кріс — знаходиться на 90-ій сходинці.

Українські собаки-рятувальники увійшли до сотні найкращих у світі
Tags: ТОП, дрессировка, животный мир, знай наших!, кінологія, рейтинги, рятувальники, собаки, спасатели, українці
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment