Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вселенський Патріарх вважає, що ПЦУ першою визнає Елладська Православна Церква

Вселенський Патріарх Варфоломій заявив, що Помісні Православні Церкви визнають ПЦУ, а першою це зробить Елладська Церква. Про це Патріарх Варфоломій розповів в інтерв’ю ТСН.

Варфоломій: Бажаю, щоб Ісус, який приніс мир на землю, приніс мир в Україну

"В останні кілька місяців ми спостерігаємо за ситуацією, яка відбувається в Україні. І, можливо, рішення про визнання Православної Церкви України було би фактом, якщо б, звичайно, не було політичного тиску з різних країн на наших сестер – помісних православних Церков. Ми сподіваємося, що найближчим часом це буде вже позаду. Ми молимось і сподіваємося, що всі Помісні Православні Церкви рано чи пізно визнають незалежність Православної Церкви України, але першою Церквою, яка визнає Помісну Православну Церкву України буде братська сестра-Церква – Елладська Православна Церква", - заявив Варфоломій.

Крім того, патріарх висловив жаль з приводу дій почесного патріарха ПЦУ Філарета, який хоче відновити Київський патріархат. За словами Варфоломія, він повинен стати наставником для предстоятеля ПЦУ Епіфанія, проте обрав інший шлях, "неправильний".
Tags: Варфоломей, Вселенский Патриархат, Греция, ПЦУ, Філарет, автокефалия, православие, признание, церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments