Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко дає 90%, що українських моряків звільнять до виборів

П’ять копійок: Огидно те, що на звільнені, якщо воно відбудеться, будуть піаритись криворізькі гастролери та кум кремлівського недоноску, хоча весь об’єм роботи і тиск на міжнародні інститути робила команда Порошенка.
*****
Рішення Міжнародного трибуналу з морського права надзвичайно важливе для України. Згідно з ним 25 червня Росія мала звільнити українських полонених моряків та кораблі.

Порошенко дає 90%, що українських моряків звільнять до виборів
Фото: ictv.ua

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко в ефірі програми "Факти тижня" на телеканалі ICTV, повідомляється на Facebook-сторінці Порошенка.

"Хочу звернутися до батьків і родичів наших героїв, які перебувають абсолютно незаконно в російських в’язницях. Я твердо переконаний, що є більше ніж 90% вірогідності, що до виборів Путін вимушений буде виконати рішення арбітражу і повернути наших хлопців додому", - зазначив Порошенко.

Він додав, що тут треба бути оптимістами. "І якщо цього, не дай Боже, не відбудеться, Путін чітко розуміє наслідки для Росії"- зауважив Порошенко.

За його словаим, сьогодні існують абсолютно чіткі механізми і щодо обмеження судноплавства для російських судів, і щодо відповідальності за не виконання рішення арбітражу ООН.

"Тож, більш ніж 90%, що до 21 липня наші хлопці мають бути вдома", - підкреслив Порошенко.


Tags: Порошенко, моряки, освобождение, пленные, трибунал
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments