Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

NASA показало вражаючий марсіанський краєвид з космосу (світлина)

Вражаючий марсіанський краєвид можна побачити на новому знімку, зробленому з космосу, на якому марсохід Curiosity досліджує місце, так звану "Лісову затоку". Про це йдеться на сайті NASA.

"Це лише одна з багатьох зупинок, які марсохід здійснив в області, яку називають "глинистий вузол" на схилі гори Шарп, гори висотою 3 милі (5 км) всередині кратера Гейл", - йдеться в повідомленні.

NASA показало, як виглядає Curiosity з космосу
Фото: NASA

Зображення було отримане 31 травня 2019 року камерою наукового експерименту по візуалізації високої роздільної здатності (HiRISE на борту орбітального розвідувального апарату Марсу (MRO) NASA.

На зображенні Curiosity виглядає, як синювата пляма. У той час, коли було отримано зображення, марсохід був повернутий на 65 градусів проти годинникової стрілки з півночі, що дозволило встановити щоглу в потрібному місці для створення цієї яскравої плями.

MRO image of Curiosity rover on Mars
NASA's Curiosity Mars rover can be seen in this image taken from space on May 31, 2019, by the HiRISE camera aboard the Mars Reconnaissance Orbiter. In the image, Curiosity appears as a bluish speck. Credits: NASA/JPL-Caltech
Tags: Марс, НАСА, горы, космос, краєвиди, планеты, фото, цікаве
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments