Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко їде до нового Європарламенту на розгляд резолюції про українських політв’язнів на РФ

А Зеленському по приколу принижуватись перед Путіним...


Оновлений Європейський парламент має намір вже наступного тижня ухвалити резолюцію стосовно українських політв’язнів, які незаконно утримуються на Росії та окупованому Кримі.

Про це у Facebook повідомив посол України в Королівстві Бельгія, представник України при ЄС Микола Точицький.

«Новообраний Європарламент тільки розпочав свою роботу, а звільнення незаконно затриманих громадян України з російського полону вже є одним з головних пріоритетів на порядку денному… Наступного тижня, в четвер (18 липня), в Страсбурзі Європейський парламент проведе дебати і голосуватиме за резолюцію щодо українських політичних в'язнів Кремля. Це чіткий сигнал Росії – політично вмотивовані переслідування громадян України не будуть толеруватись, вони мають бути звільнені!», - Про це у Facebook повідомив посол України в Королівстві Бельгія, представник України при ЄС Микола Точицький.

Дипломат нагадав, що 13 липня один із політичних в’язнів Кремля Олег Сенцов святкуватиме день народження в російській тюрмі. Європарламент попереднього скликання наприкінці 2018 року нагородив мужнього українця премією імені Сахарова за свободу думки. Новий склад Європарламенту продовжує наполягати на визволенні з російського полону незаконно затриманих громадян України.

«Звертаюсь із закликом до членів Європейського парламенту продемонструвати єдність на захист прав людини та підтримати резолюцію наступного тижня заради звільнення Олега та всіх інших українських політичних в'язнів Кремля, які виступають на захист свободи, прав людини та європейських цінностей. Бажаю Олегу непохитної віри у нашу спільну перемогу, здоров’я та швидкого повернення додому. Ми продовжуємо боротися за це. Олег, ти не один у своїй хоробрій боротьбі», - наголосив Микола Точицький.


Tags: Европарламент, Порошенко, Страсбург, визиты, дебаты, политзаключенные, политики, резолюции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment