Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Остання війна Московської імперіїВійна Московії проти України, яка почалася у 2014 році як гібридна, закінчиться тільки із падінням Московської імперії. Тому що Московська імперія у довгостроковій перспективі не здатна існувати без України. Московити, хоч це і знають, але говорити не люблять. Проте бували поодинокі випадки, коли дехто з них все-таки обмовлявся. Так, наприклад, В.Ленін відверто сказав, що "без України Радянська влада – неможлива" (див. також "Теперь с завоеванием Украины ... наша сила крепнет"). Падіння радянської влади, по суті, означало би падіння Московської імперії, яка в ній відродилася. Отже, йшлося про те, що саме Московська імперія не може існувати без України.

Тому Московія ніколи не залишить спроб повернути Україну будь-якими способами. Чи виходить з цього, що нинішня гібридна війна і є останньою війною Московської імперії? На жаль, ні. Остання війна почнеться одразу після того, як вона (імперія) розпадеться.

Уявлення про цю війну нам дають переселення стародавніх народів, що залишили глибокі сліди в історії, а в наш час сирійські біженці в Європі. Проте, якщо переселення народів супроводжувалось рухом незчисленних військ, то біженці у переважній більшості своїй не знають, що вони є вояками, що вони воюють, не знають, хто їх воєначальник, у них нема іншої зброї, крім їхніх нещасть, які викликають співчуття у християн, та їх виховання в дусі ненависті до ворогів Аллаха. Ненависті, що не знає ні жалю, ні співчуття до невірних, тобто до тих, хто їм співчувають і їм допомагають. Такі війни можуть виникати стихійно, але можуть бути й заздалегідь підготовленими. В останньому випадку масовому переселенню передує перманентне проникнення таємних передових загонів, що натуралізуються серед корінного населення, змішуються з ним і чекають свого часу. Ознаки всього цього ми помічаємо нині в Європі, але це лише зменшена модель того, що чекатиме Україну (перш за все саме її) після розпаду Московсько-Ординської імперії.

Вже нині крім свідомої п'ятої колони до нас перебирається багато московитських друзів. Але дружба їх різна (див. статтю "Москвиномовні патріоти України. Хто вони"). Декому з них Україна видається значно кращою без українців. Або нехай уже й з українцями, але щоб "все вокруг говорили по-русски". Так сказав один з мітингувальників на антиукраїнському мітингу в 90-х роках минулого століття: "Мы не требуем ничего плохого, мы просто хотим, чтобы все вокруг говорили по-русски". З такого типу друзями можна познайомитись у статтях "Як мова стала на заваді економіці" та "Патріоти чужого добра".

Але все це тільки приготування. Справжня ОСТАННЯ ВІЙНА МОСКОВСЬКОЇ ІМПЕРІЇ почнеться тоді, коли Московитська імперія розвалиться. Тоді в Україну посунуть мільйони біженців-московитів з територіальною любов'ю до неї та прихованою ненавистю до українців. Вони нестимуть із собою різні ідеї: від єдиної Руси до комуністичного Інтернаціоналу, але спільним у них буде одне ‒ заперечення української національної держави та українців як народу.

Alex Tkach Про москвинів
enigma.ua

Війна
Tags: Московия, РФ, Україна, крах России, русско-украинская война, украинско-российские отношения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments