Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За часів Супрун Україна втричі дешевше закупила ліки від раку грудей

П'ять копійок: Тепер, любі мої жінки, беріть папірець і олівець і записуйте наскільки за рік (чи за декілька місяців) ці ліки стануть для вас дорожче (або дешевше) за ставленика Зеленського і.. думайте. Якщо це можете робити до, а не після виборів.

Україна втричі дешевше закупила ліки від раку грудей - Супрун

Міністерство охорони здоров'я України завдяки закупівлям через міжнародні організації зможе забезпечити 100% пацієнтів із раком грудної залози препаратом трастузумаб. Раніше вдавалося покрити лише 15% потреби.

Про це в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун написала у Facebook.

"Україна закупила препарат для лікування раку грудної залози за рекордно низькою ціною — 155 доларів США замість 490. Закупівлі за втричі нижчою ціною дадуть змогу забезпечити препаратом в рази більше пацієнтів. Ліки закупила UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за кошти платників податків. Діюча речовина трастузумаб припиняє ріст пухлини та призводить до загибелі її клітин. Ці ліки застосовуються для лікування раку молочної залози як на ранньому, так і метастатичному етапі", - написала Супрун.

Вона поінформувала, що перша партія трастузумабу у 1500 флаконів вже в Україні. Її поставляють у регіони. Незабаром в Україну доставлять ще понад 13 тисяч флаконів трастузумабу. А вже найближчим часом планується оголосити додатково тендери на закупівлі, які дозволять забезпечити потребу у препараті на 100%.

Крім України, за словами очільниці МОЗ, цей препарат закуповують чимало європейських держав — Німеччина, Франція, Австрія, Швеція. Він схвалений у країнах зі Строгим національним регулятивним агентством (SRA).
Tags: Минздрав, Супрун, держзакупівля, ліки, медицина, онкология, сравнение, удешевление, фармацевтика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments