Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Активісти вимагають від "Батьківщини" приєднатись до підписання Євроатлантичної хартії

Сьогодні, 11 липня, біля штабу партії "Батьківщина" відбулася акція щодо підписання Євроатлантичної Хартії. Про це "Прямому" повідомив політичний експерт Андрій Смолій."Ми бачимо, що на минулому тижні Петро Порошенко, глава "Європейської Солідарності" звернувся до всіх проукраїнських, проєвропейських політичних сил із закликом підписати Євроатлантичну Хартію. Це власне той документ, та дорожня карта, яка детально розписує співпрацю політичних сил щодо вступу України до НАТО та ЄС. Важливо, щоб таку Хартію підписали всі політичні сили, зокрема, партія "Батьківщина", яка декларує, нібито, вона за рух до НАТО та ЄС. Проте протягом останніх двох тижнів, на жаль, не було відповіді від офісу "Батьківщини" ні від Юлії Тимошенко, ні від будь-яких інших представників. Тому власне сьогодні представники партії "Європейської Солідарності" прийшли до офісу партії "Батьківщина", щоб запитати чому не підписується цей документ. Чи це позиція партії? Чи це позиція лідера партії?", - розповів Смолій.

За його словами, до активістів вийшов один з представників партії "Батьківщина"і сказав, що вони розглянуть в найближчий час Хартію, яку підписав Петро Порошенко.

"І ми будемо бачити чи дійсно "Батьківщина" відповідає за свої слова, за свою програму чи ні. В "Батьківщини" немає чіткої позиції щодо руху України до НАТО", - наголосив політичний експерт.

Також Смолій розповів, що можливою причиною того, що "Батьківщина" не підписує хартію про рух до ЄС та НАТО є те, що в виборчому списку партії під другим номером знаходиться Сергій Тарута, який балотувався на президентську посаду і в своїй виборчій кампанії чітко заявляв про те, що Україна не має рухатись до НАТО.

"В цьому можливо і причина, що "Батьківщина" не реагує на проукраїнську, проєвропейську Хартію", - додав він.

Як повідомив п'ятий президент Петро Порошенко, "Європейська Солідарність" разом з дипломатами і юристами розробила фундаментальний документ - Євроатлантичну Хартію, яка є планом узгоджених дій різних політичних сил з метою прискорити вступ України до НАТО.


Tags: Європейська Солідарність, Батьківщина-Родіна, НАТО, Тарута, Тимошенко, активисты, акции, вопрос на засыпку, євроатлантичний рух
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments