Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Чорновіл: Зеленський веде до Ради "слуг" одіозних мафіозі

Президент Зеленський веде до Верховної Ради за списками "Слуги народу" "слуг" мафіозних депутатів. Про це в ефірі "Прямого" заявила народний депутат Тетяна Чорновіл."Оці хохмачі, які масово йдуть у списку, про які всі говорили, – так, вони нові обличчя. Але вони насправді є ширма, які прикривають "слуг", але не "слуг народу". Ви подивіться, скільки у списку Зеленського помічників-депутатів народних попередніх скликань, дуже багатьох попередніх скликань. А особливо скликань в часи розгулу режиму Януковича. До речі, ці помічники депутатів – це тих депутатів, які навіть з кримінальним душком, які, навіть можна сказати, як мафія. Вибачте, я не можу про це не сказати. Тому що суспільство повинно про це знати. Вони масово туди йдуть", - заявила вона.

"Тобто Зеленський веде "слуг" одіозних мафіозних депутатів, ніякого не народу. Про це треба говорити. Я, наприклад, згадаю лідера партії "Слуга народу", Разумкова. Ви в його біографії читали, що він був помічником такого депутата, як Матюха. Так от, щоб ви розуміли, в той же самий час, коли він був помічником депутата Матюхи, ще одним помічником депутата Матюхи був такий собі Нетребко, кримінальний авторитет Дніпродзержинська, який організовував силове крило замаху на мене під час Майдану. Разом з Разумковим Нетребко був помічником Матюхи", - додала вона.

Нагадємо, у кандидата у депутати від "Слуги народу" виявили подвійне громадянство.

Тим часом, у Миколаєві партійні осередки "Слуги народу" і "Опозиційної платформи" зареєстровані за однією адресою.

На думку політолога Сергія Тарана, рейтинг партії "Слуга народу" буде поступово знижуватись.

У наступному парламенті партія президента Зеленського буде вимушена створити коаліцію з політсилою Юрія Бойка і Віктора Медведчука.
Tags: "Слуга народа", ЗЕорда, Разумков, Чорновіл, выборы, кадры, кандидаты, мафия, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments