Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

​Українців розгнівала заява Коломойського: Грає на боці Кремля

П’ять копійок: Коломойський вважає українців дебілами і він, скажу відверто, має рацію. Принаймні, стосовно 73%. Про те, що цей олігарх – кремлівська шістка я казав з 2014 року. Багато хто мене тоді послухав? Ні. А в 2019 році взагалі проголосували за цього ФСБшника. Ось тепер отримують українці на що заслуговують через свою не мудрість.

Беня

У мережі піднялася хвиля обурення через висловлювання бандита-олігарха Ігоря Коломойського про те, що військові дії на Донбасі - це "внутрішній громадянський конфлікт". Про це він заявив в інтерв'ю для видання "НВ".

Ігор Коломойський стверджує, що конфлікт на Донбасі "ніким не інспірований, ніякої Росією", при цьому він визнає, що там є російська техніка.

"А у нас те, що сталося на Донбасі - це що сталося? Це внутрішній громадянський конфлікт. Вона і зараз там є, російська техніка, і буде. Поки буде конфлікт, буде там російська техніка. Це реалії з життя. Так, вона там є. А у нас американська техніка з цього боку є. І що з цього? Джавелін є у нас? Це чия техніка? " - завив Коломойський.

Однак наявність російських військових на Донбасі Ігор Коломойський також визнав і назвав їх "переодягненими відпускниками".

"Ми говоримо, що військові російські присутні на Донбасі. Це факт. Вони, правда, переодягнені в відпускників або кого-то. У" ДНР-ЛНР "1-2-й корпус, в усякому разі, те, що стосується офіцерського складу, то 100% там багато російських військовослужбовців, які поїхали в "відпустку" або в "відрядження", - виконувати інтернаціональний обов'язок. ... І не робіть з цього катастрофу, - це нормальне явище ", - додав олігарх.

5

У мережі піднялася хвиля обурення через сказаного Коломойським.

"Коломойського так притиснули американці, що він тепер готовий транслювати будь-яку російську пропаганду. Просто у нього немає вибору. І це зрозуміло. Тут або він відведе Україну в російський світ, або Україна відведе його до прокурора. Причому американському. І там він виявиться не в Баришівському районному суді. І навіть не шостому окружному адміністративному. повирішувати вийде. А значить це дорога в один кінець. дорога, яка, звичайно ж не подобається олігархові. І йому дуже хочеться сховатися. сховатися нині від американського правосуддя можна тільки в Росії, тому ч то після Ізраїлю в Іран не поїдеш. А Путіну потрібно зняти санкції. А для цього потрібно прибрати Росію з порядку денного. Зробити переговори прямими. І тоді це тільки громадянський конфлікт в Україні. Через мову. І Росія тут вже ні до чого. І не маючи іншого Шляхи Коломойський допомагає Путіну ", - написав у Facebook журналіст Сергій Фурса.

За його словами, заява Коломойського - своєрідний тест для президента Володимира Зеленського.

"Тест Коломойським - найголовніший тест для Зеленського. І не тільки в зв'язку з Приватбанком. Шлях, на який Коломойський штовхає Зеленського, вигідний насамперед Коломойському", - вважає Фурса.

2
3
4
Tags: Донбас, Коломойский, кремлевские технологии, кроты Лубянки, русская агрессия в Украине, русско-украинская война
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments