Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українці підтримують державницьку позицію МЗС і вдячні П. Клімкіну за захист інтересів України

Як відомо, 25 червня МЗС України отримало ноту МЗС агресора, у якій міститься цинічна пропозиція щодо надання українською стороною письмових гарантій участі України у продовженні кримінального переслідування українських моряків відповідно до російського законодавства. У зовнішньодипломатичному відомстві заявили, що вимагають від РФ без будь-яких подальших умов виконати наказ Міжнародного трибуналу з морського права і невідкладно звільнити захоплених 24 українських моряків.Зеленський висловив обурення з приводу дій міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який відповів на ноту агресорів і окупантів щодо полонених українських моряків. Додам також, прем'єр-міністр Гройсман заявив, що глава дипломатичного відомства не мав права писати важливі ноти без узгодження з керівництвом країни, після цього Гройсман порадив Зеленському відправити Клімкіна у відпустку.

Нагадаю, міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що українська відповідь на дипломатичну ноту МЗС РФ викриває приховані мотиви російської сторони щодо захоплених моряків. Про це він написав у своєму Facebook.

Зокрема, міністр опублікував обидві дипломатичні ноти, а також назвав російський документ "примітивною пасткою".

"Пастка була підготовлена для наших моряків, для нашої юридичної та дипломатичної команди, для керівництва країни. На жаль, схоже, що хтось в Офісі президента банально попався", - зазначив Клімкін.

Він також підкреслив, що викладена в українській ноті аргументація - це позиція, яку МЗС спільно з міжнародними партнерами відстоює з першого дня захоплення моряків.

П’ять копійок: Отже, пропоную за принципову, державницьку позицію у захисті національних інтересів України від імені українців висловити подяку і підтримку пану Клімкіну, діями якого незадоволені московські вороги і ті, хто не розуміє, що зараз йде війна Москви проти України. Дякуємо, шановний Павлу Анатолійовичу! І слава Україні!
Tags: Клімкін, МИД, моряки, нота протеста, пленные, поддержка, подяка, русско-украинская война, українці, флеш-моб
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments