Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#Ніреваншу: Скасовано наказ про призначення Портнова професором КНУ

Студенти святкують перемогу:

Губерський скасував свій наказ про призначення Портнова професором КНУ

Ректор КНУ імені Шевченка Леонід Губерський скасував свій наказ щодо призначення професором кафедри конституційного права юридичного факультету ексзаступника глави АП Андрія Портнова. Відповідний наказ ректор підписав у присутності активістів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наказ від 20 червня 2019 року про зарахування Портнова А.В. на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету університету скасувати. Ректор Леонід Васильович Губерський", - зачитав документ один з організаторів протесту.
Студенти зустріли оприлюднену інформацію оплесками та виконали гімн України.

Наразі під будівлею університету активісти святкують та їдять замовлену раніше піцу. Також поруч із головним корпусом чергує машина швидкої допомоги.

Раніше під кабінетом ректора сталась невелика штовханина - охорона університету та правоохоронці відмовились пропускати до кабінету представників ЗМІ.

Перед цим учасники протесту "Ні Портнову в КНУ" зібрались ночувати під кабінетом ректора доки він особисто не з'явиться до активістів.

"Губерський не хоче до нас виходити, тому влаштовуємось зручніше, ми лишаємось тут ночувати", - оголосили в гучномовець організатори акції.

Понад сотню активістів продовжували протест в будівлі Червоного корпусу КНУ поруч із приймальнею ректора університету.

Присутні на місці подій представники вишу - проректори Володимир Бугров та Олександр Рожко оголосили, що "університет не чинитиме спротив бажанню активістів залишатись всередині приміщення".

Учасники протесту
Tags: #Ніреваншу, Портнов, активисты, акции протеста, вузы, задняя, перемоги, реванш, регионалы, студенти
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments