Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Жена Медведчука расширила свой нефтебизнес в стране-агрессоре

Жена председателя политсовета партии "Оппозиционная платформа – За жизнь" Виктора Медведчука Оксана Марченко контролирует уже не 50, а 61% российской компании "НЗНП Трейд", которая бурит нефтяные скважины в Ханты-Мансийском округе России.

63.38 КБ

Об этом сообщают журналисты программы «Схемы: коррупция в деталях» (совместный проект Радио Свобода и телеканала «UA:Первый») со ссылкой на реестр юридических лиц России.

Изменения среди учредителей предприятия НЗНП Трейд состоялись в конце мая 2019 года. 23 мая доля кипрской компании Ventolor Holding LTD, которой единолично владеет Оксана Марченко через TUMILLON INVESTMENTS LTD, выросла с 50,1% до 61%.

Доля в «НЗНП Трейд» Натальи Лавренюк выросла с 14,9% до 25%. А компании из орбиты российского бизнесмена-агрария Сергея Кислова ООО «Развитие» и ООО «Дол» вышли из соучредителей.

По состоянию на 19 июня 2019 года доли предприятия распределились следующим образом: Ventolor Holding LTD – 61%, Наталья Лавренюк – 25% и АО «Финконсалтпро» – 14%. На конец мая структура кипрских фирм не менялась – бенефициаром числилась Оксана Марченко.Наталья Лавренюк – не чужой человек семье Медведчука. Согласно данным журналистов, в течение 2018 года Виктор Медведчук с Марченко и Натальей Лавренюк летели одним частным самолетом с Киева до Анапы.

АО «Финконсалтпро» – новый бизнес-партнер семьи Медведчука в нефтяном бизнесе. Согласно данным российского реестра, компанией владеет ее директор – Николян. До последнего времени он занимался популяризацией малой авиации, был соучредителем ряда аэроклубов на России, также до сих пор является соучредителем «Фонда содействия развитию авиации общего назначения».
******
Нафтовий бізнес – новий напрямок для Родіона Ніколяна. До останнього часу він займався популяризацією малої авіації, був співзасновником ряду аероклубів на Росії, також досі є співзасновником «Фонду сприяння розвитку авіації загального призначення».

Нафтовий бізнес – новий напрямок для Ніколяна Родіона, до останнього часу він займався популяризацією малої авіації у РФ
Нафтовий бізнес – новий напрямок для Ніколяна Родіона, до останнього часу він займався популяризацією малої авіації на РФ

​Журналістам «Схем» не вдалося отримати коментар від Родіона Ніколяна щодо бізнес-партнерства з родиною Віктора Медведчука. На повідомлення в месенджерах та дзвінки він не відповів.

Компанія «НЗНП Трейд» не знайшла часу для коментаря керівництва через зайнятість та постійні наради.

У вересні 2018 року «Схеми» повідомили, що дружина лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука, телеведуча Оксана Марченко контролює компанію, яка перемогла у конкурсі на право видобувати нафту на Гавриківському родовищі у Ханти-Мансійському автономному окрузі Російської Федерації. Це одне з трьох найбільших російських нафтогазових родовищ. Сумарні запаси нафти оцінюють у 123,7 мільйона тонн газу – у 3 439 мільйонів кубічних метрів.

Віктор Медведчук – кум президента РФ Путіна – раніше підтвердив, що його дружина, телеведуча Оксана Марченко є власницею бізнесу в Росії.

«Моя дружина не займається бізнесом, вона володіє бізнесом, а керую бізнесом я. Чому я не можу володіти бізнесом? Тому що мої «улюблені» американці в березні 2014 року запровадили стосовно мене санкції. З цим пов’язані особливості бізнесу, який належить сьогодні родині», – заявив Медведчук в ефірі телеканалу NewsOne.

За словами кума Путіна, інформація у розслідуванні «Схем» здебільшого відповідає дійсності.

Нагадаю, Зеленський дуже давно і тісно співпрацює з кумом Путіна Медведчуком.
Tags: Марченко, Медведчук, бизнес, кроты Лубянки, нефть, прорасеяне, пятая колонна, связи с Москвой
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments