Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Геть гундяєвську секту: Суд ”закрив” церкву Московського патріархату в Раді

Окружний адмінсуд зобов'язав припинити діяльність Свято-Володимирського храму УПЦ МП (РПЦ), розташованого у приміщенні парламенту.

Суд ”закрив” церкву Московського патріархату в Раді

Відповідне рішення 12 червня ухвалив суддя Андрій Федорчук за позовом народного депутата Віктора Романюка. Рішення оприлюднене у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Зобов'язати Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України припинити діяльність Свято-Володимирського храму УПЦ МП, який розташований по вулиці АДРЕСА_3, кабінет №713 а шляхом звільнення кабінету №713а", - йдеться у резолютивній частині рішення суду.

Також рішенням суду було визнано протиправною бездіяльність Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату ВР щодо роботи згаданого храму у приміщенні парламенту.Дане рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку в суді апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Як йдеться у мотивувальній частині рішення суду, свій позов народний депутат аргументував тим, що функціонування Свято-Володимирського храму МП здійснюється незаконно та створює загрозу його життю та здоров'ю під час здійснення депутатських повноважень в приміщенні Комітетів Верховної Ради. Додатково позивач повідомив, що у даної культової споруди відсутні будь-які установчі документи щодо створення релігійної організації, а також дозвільні, погоджувальні документи на переобладнання приміщення в адміністративному будинку ВР під культове.

Водночас, як повідомляє кореспондент Укрінформу, Свято-Володимирський храм Московського патріархату (РПЦ) досі працює у приміщенні ВР.
Tags: Верховна Рада, геть попів МП, закрытие, московский патриархат, правосудие, суды, храмы, церковь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments