Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські школярі здобули повний комплект медалей - 5 нагород на Міжнародному науковому конкурсі

Учні Малої академії наук України отримали пʼять нагород на Науково-освітній виставці-конкурсі у галузі енергетики та технічних наук OKSEF в Туреччині.Як зазначається у пресрелізі Малої академії наук, який є в розпорядженні Укрінформу, участь у конкурсі брали 20 країн.

"Золото отримав Дмитро Лопушанський за пристрій для незрячих HelpyEyes, Станіслав Лінчаковський - срібло за роботу з фізики (Розробка технології виготовлення та дослідження композитних матеріалів на основі вторинного поліетилентерефталату), Єлизавета Столярчук (Переробка органічних та неорганічних відходів за допомогою сонячної енергії), Артем Агванян (Незалежні системи моніторингу якості повітря) та Володимир Новицький (Чисельний розрахунок частот вільних коливань жорстко закріпленої квадратної пластини) - отримали бронзу", - йдеться у релізі.

Конкурс енергетичних та інженерних проєктів OKSEF проводиться вже вдруге. Він складається з двох етапів.

Спочатку - постерний захист, тобто презентація роботи на стенді. Журі оцінює кожну роботу, окремо підходячи до стендів і спілкуючись із автором проєкту. Друга частина – це презентаційна, коли кожен учасник індивідуально презентує свій проєкт і відповідає на запитання журі.

Учні МАН привезли з міжнародного змагання OKSEF повний набір медалей

Свої роботи учасники представляли в п’яти наукових секціях: математика та комп’ютерні науки, фізика, хімія, біологія, енергетика та інженерія.
Tags: Международные конкурсы, збірна України, знай наших!, медали, награды, наука, перемоги, українці, школьники, юниоры
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment