Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Продасть Коломойському, а сам переїде у цирк: соцмережі про намір Зеленського продати будівлю АПУЗеленського готуються до перенесення Адміністрації президента з будівлі на вулиці Банковій у Києві. Про це повідомив глава АП Андрій Богдан.

"Ми плануємо переїзд в інше приміщення, і там будуть скляні стіни, open space, будуть робочі групи, буде відкрита для спілкування територія, куди зможе зайти простий українець, в якусь частину, і побачити, що там не якісь небожителі, а прості українські громадяни, яких народ взяв на роботу тимчасово", - сказав Богдан.

Він також зазначив, що буділю на вулиці Банковій можуть продати. Ця новина обурила українських користувачів соцмереж.

Деякі користувачі цікавляться, чи "має президент повноваження продавати державні споруди" і що робитиме наступний президент, "буде викупляти назад"?. "Прямий" зробив огляд реакції українців на шизофренічну ідею уЗеленського:
Колишній заступник глави АП Дмитро Шимків заявив, що перенесення АП з вулиці Банкової буде коштувати десятки мільйонів доларів. Один з користувачів зазначив, що сподівається, що президент зробить це за власний кошт.А деякі люди іронічно зауважують, що "дуже дивно чути про відкриті скляні приміщення АП, адже зараз вхід на територію перед АП заблоковано".Деякі юзери іронізують, що це те саме, якби "Дональд Трамп вирішив продати Білий Дім".
Один з користувачів жартує, що "приміщення цирку може підійти".А деякі люди іронізують, що "це зараз найнагальніше питання в країні".
Деякі люди цікавляться тим, кому саме продадуть будівлю на Банковій.А деякі користувачі іронічно пропонують провести референдум з цього питання.Tags: Адміністрація президента, Богдан, клоунада, огляд, продажа, соцсети, узеленского, шапито
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments