Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Тому, що послідовні: Зеленський не підписує євроінтеграційні закони

Керівництво Верховної Ради попросило президента Зеленського підписати євроінтеграційні закони, які парламент ухвалив попереднього тижня. З відповідним проханням до Зеленського під час засідання погоджувальної ради звернулася перша заступниця голови парламенту Ірина Геращенко.“Ми всі чекаємо підписання президентом законів, які минулого тижня ухвалив парламент, які є дуже важливими у контексті виконання угоди про асоціацію. Мова йде про закон про імплементацію актів законодавства ЄС у сфері технічного регулювання - це технічний безвіз. Другий - щодо сержантських звань. Він скасовує пострадянські звання прапорщиків і вирівнює сітку сержантських звань до стандартів НАТО”, - сказала Геращенко.

Натомість представник президента у парламенті Руслан Стефанчук розкритикував депутатів за те, що вони не підтримали ініціативи Зеленського.

Представник президента попросив парламент ухвалити відставки, на яких наполягає Зеленський.

Попереднього пленарного тижня депутати відмовилася звільнити Павла Клімкіна з посади глави Міністерства закордонних справ за його власною заявою і за постановою про звільнення від президента Зеленського.

Тоді ж Верховна Рада не звільнила Степана Полторака з посади міністра оборони і Василя Грицака з посади глави Служби безпеки України, передає "Прямий".
Tags: Верховна Рада, Геращенко, Зеленский, Стефанчук, евроинтеграция, законодательство, саботаж
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments