Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

П’ята колонна і їх московські боси кидають усі сили на розкол ПЦУ

Народний депутат України від партії "Опозиційний блок" Вадим Новинський і голова Московського патріархату (РПЦ) Онуфрій зустрілися на Росії з паханом Російської православної церкви чекистом Гундяєвим для того, щоб розколоти канонічну Православну церкву України.Про це в ефірі "Прямого" повідомив політолог Олександр Палій.

"Очевидно, що зараз Росія буде намагатись кидати всі сили на те, щоб розколоти новоутворену Православну церкву України, підважити одне з колосальних досягнень України - здобуття автокефалії Української церкви. Я думаю, що навколо цих подій, він пішов на розмови, тому що, очевидно, Вадим Новинський з використанням російських грошей, може всіляко намагатись підкуповувати українську ієрархію нової православної церкви.

Звичайно, це дуже показовий візит, тому що ми жодного разу за всі 5 років не чули в бік Української православної церкви Московського патріархату, яку очолює Онуфрій, звернення до російської влади, звернення до російського патріарха, з вимогою чи з проханням припинити війну, припинити надсилати сюди війська чи військову техніку. Тобто, незважаючи, на божі заповіді "не вбий, не вкради", нічого з цього Українська православна церква Московського патріархату тут в Україні не робила і не закликала. І, навряд чи, ми ці заклики почуємо колись, бо вона є союзником Росії", - наголосив Палій.


Tags: Гундяев, Новинский, Онуфрий, ПЦУ, РПЦ, визиты, кремлевские технологии, московский патриархат, пятая колонна, раскол
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments