Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У списку "Слуги народу" Зеленського знайшли чергового громадянина країни-агресора і регіоналку

У списку партії Зеленського "Слуга народу" під №99 у Верховну Раду фігурує громадянин РФ Михайло Соколов. Про це у своєму відеоблозі повідомив одеський активіст Сергій Стерненко.


"Для того, щоб перевірити цю інформацію, я зайшов на офіційний сайт російської податкової служби ... Коли я ввів на цьому сайті прізвище, ім'я та по батькові, дату народження, серію і номер паспорта, то система показала навіть код платника податків. Це означає, що громадянин РФ з такими персональними даними існує. І тоді ми отримуємо одне з двох: або у Соколова Михайла Юрійовича є брат-близнюк з точно такими ж персональними даними, або в списку "Слуги народу" є громадянин РФ, який збирається стати народним депутатом України", - говорить в ролику він.Раніше волонтери Зе-команди в Полтаві обурилися висуненням від "Слуги народу" скандальної активістки Анастасії Ляшенко, яка підтримувала Партію регіонів, а також працювала прес-секретарем екс-депутата з "Відродження" В. Пилипенка. Цікаво, що Ляшенко назвала на той час кандидата в президенти В. Зеленського "клоуном" й запропонувала "йти на картошку замість виборів", однак пізніше видалила низку постів виборчого періоду зі своєї сторінки.


Tags: "Слуга народа", выборы, кадры, кандидаты, прорасеяне, пятая колонна, рабсияне, реакция, реванш, регионалы, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments