Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В ООС демонстрировали делегации США доказательства агрессии РФ на Донбассе. А Зеленский в курсе?

П’ять копійок: После таких новостей у меня один вопрос: видел ли эти доказательства главнокомандующий Украины? Демонстрация доказательств американцам - это хорошо, но они-то как раз в курсе, чья страна ведет агрессию против Украины. Пан Сирский, будь ласка, не забывайте о своем непосредственном начальстве, чтобы Зеленский завтра снова не сказал, что Россия утратила контроль над оккупантами Донбасса. Покажите ему факты.

Командувач ООС продемонстрував делегації США докази агресії РФ на Донбасі
Фото з сайту test.ednist.info

Командувач ООС Олександр Сирський проінформував американську делегацію про безпекову ситуацію в районі ООС та представив беззаперечні докази російської агресії на Донбасі. Про це повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook.

"Членам американської делегації були представлені беззаперечні докази російської агресії на Донбасі. Зокрема, продемонстровані захоплені у противника окремі зразки озброєння та військової техніки, що застосовується російськими окупаційними силами на території Луганської та Донецької областей", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командувач ООС Олександр Сирський зустрівся з членом наглядової ради «Атлантичної ради» генералом США у відставці Девідом Петреусом та директором Євразійського центру «Атлантичної ради» Джоном Гербстом.

Як зазначається, американська делегація також відвідала Авдіївку, де відбулася зустріч із військовослужбовцями ЗСУ, що виконують бойові завдання безпосередньо на лінії розмежування. Іноземні гості побували й біля місцевого Меморіалу на честь загиблих українських військових.


Tags: Донбас, ООС, Сирський, американцы, вопрос на засыпку, доказательства, русская агрессия в Украине, русско-украинская война
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment