Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На окупованому Кримі вірять, що саме Порошенко звільнить Крим від окупації

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, колишній в’язень Кремля Ахтем Чийгоз, який увійшов у першу десятку партії "Європейська Солідарність", переконаний, що лише Петро Порошенко здатний повернути окупований Крим в Україну. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Прямий"."Шлях, який визначив Петро Порошенко – це той шлях, який потрібно пройти до кінця, і він забезпечить звільнення окупованих територій. Йти цією дорогою означає виграти битву у Росії. Як 5 років тому, так і зараз наші сотні тисяч громадян уважно стежать за останніми новинами з великою тривогою і побоюваннями.

Зміни, провокативні меседжі, які зараз звучать у суспільстві і нівелюють фундаментальні перемоги, яких ми досягли ціною пролитої крові військових, долею сотень тисяч заручників, в’язнів у російських таборах – оця тривога поступово трансформується в загрозу», – додав Ахтем Чийгоз.

За словами заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, «Європейська Солідарність» йде в парламент, аби щодня зміцнювати віру наших співвітчизників у Криму, що ми обов’язково переможемо і дійдемо визначеним шляхом до самого кінця.

"Важливо, що лідер нашої партії Петро Порошенко з нами і поведе нас далі. Саме йому довіряють українці в окупованому Криму і вірять, що Порошенко поверне Крим до складу суверенної, незалежної України", – заявив Ахтем Чийгоз.


Tags: Європейська Солідарність, Крым, Порошенко, Чийгоз, деоккупация, мнение, освобождение, стратегия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment