Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 13 (огляд)

Посилання на всі частини дайджесту "Кінець епохи бідності, жадібності і брехні" знаходяться тут (№№ 001-???)Через “демонтаж” системи інститутів Зеленський може демонтувати й самі інститути

При спробі демонтувати стару владу та систему інститутів президент України Володимир Зеленський може демонтувати й самі інститути. Про це в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" заявив журналіст Сергій Щербина.

"Якщо говорити з філософської точки зору, очевидно, що функцією Зеленського є демонтаж влади. Демонтаж старої системи. Інша справа, куди Зеленський зайде в цьому. Демонтаж системи інститутів, але можна і демонтувати і самі інститути, це буде проблемою. В нього є такий запит від суспільства", - сказав він.Упал, очнулся и уже кандидат: реакция соцсетей на полный список от партии Зеленского

1

Украинцы активно обсуждают полный список кандидатов в депутаты от партии "Слуга Народа" в общегосударственном избирательном округе на досрочных парламентских выборах 21 июля. Своими комментариями на этот счет они делятся в соцсетях.

Отметим, что во главе списка находится тяжелочелюстной председатель партии Дмитрий Разумков, следующим идет представитель президента в ВР Руслан Стефанчук, замыкает тройку лидеров юрист Ирина Венедиктова. Всего в списке 201 человек.

2
4
5
6

При этом, практически сразу после опубликования списка, в сети тут же указали на интересный момент, заметив в списке очередного бывшего депутата от Партии Регионов, помимо Дмитрия Разумкова. В списке Руслан Горбенко фигурирует под № 109.

8
7ПриватБанк на Кіпрі відмив $470 млрд за 10 років - деталі позову ПриватБанка в суд штату Делавер
argumentua.com
Аналітичний центр Atlantic Council оприлюднив деталі позову, поданого 21 травня ПриватБанком в Канцелярський суд штату Делавер.
Про це йдеться у матеріалі старшого аналітика Atlantic Council Андерса Аслунда.Як зазначається у публікації, 21 травня націоналізований український ПриватБанк подав цивільний позов проти своїх попередніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова в американському штаті Делавер. Троє співобвинувачених - громадяни США, які мешкають в Майямі, і дев'ятнадцять анонімних компаній.
Відповідачів звинувачують "у сотнях мільйонів доларів збитків, що виникли у зв'язку з... незаконним збагаченням, за шахрайські перекази за законами штату (включаючи Делавер і Огайо), в порушеннях статуту Огайо (закон про "Про корумповані і такі, що знаходяться під впливом рекетирів організації"), і в результаті цивільної змови (стор. 2 позовної заяви)", йдеться у публікації Atlantic Council.
Як наголошується, найбільш вражаючою є інформація про те, що "з 2006 по грудень 2016 року загальний рух грошових коштів (кредитів) на відмивання коштів (кінцевих бенефіціарів) в ПриватБанку на Кіпрі сягнув $470 млрд, що приблизно вдвічі перевищує валовий внутрішній продукт Кіпру за той же період" (стор. 78).
Якщо така сума буде доведена в суді, то це буде найбільший кейс з відмивання брудних грошей, який вчинено однією групою осіб, вважають аналітики центру.

Це цивільний позов, тому юристи ПриватБанку надали суду всі матеріали. Однак звинувачення мають суто кримінальний характер. ПриватБанк виконав по суті детективну роботу з дослідження великомасштабного відмивання грошей в США, яке налічує 104 сторінки. Цей випадок показує, як нібито відбувається відмивання українських грошей в США.

Зазначається, Коломойський і Боголюбов були діловими партнерами з 1992 року. Вони створили ПриватБанк, на частку якого припадала п'ята частина банківських активів України. У грудні 2016 року він був націоналізований українським урядом, який стверджував, що два співвласника видали 97 відсотків кредитів банку через різні офшорні компанії, здебільшого на Кіпрі. Уряд України націоналізував банк і рекапіталізував його на $5,5 млрд.Коломойський і Боголюбов керують величезним конгломератом, що зазвичай називають групою Приват, хоча юридично такої групи не існує. Це безліч анонімних офшорних компаній, які в основному базуються на Кіпрі. Коломойський і Боголюбов займаються ледь не всіма видами бізнесу — у них є інтереси в авіаперевезеннях, нафті, газі, металургії та нерухомості.
Коломойський — публічний громадський діяч, а Боголюбов зрідка з'являється на публіці. В останні роки Коломойський жив в Женеві, але останні півроку в Ізраїлі, Боголюбов — у Лондоні. Як повідомляється в позові, обидва є громадянами України, Кіпру та Ізраїлю.

Як зазначається у позові, кінцеві бенефіціари "використовували ПриватБанк як власний кишеньковий банк", у підсумку крадучи мільярди доларів з ПриватБанку і використовуючи організації в Сполучених Штатах для відмивання сотень мільйонів доларів або незаконного привласнення кредитів ПриватБанку в Сполучених Штатах, щоб збагатити себе і своїх партнерів — конспіраторів" (стор. 3).
Траєкторія грошей дивно проста, вважають в Atlantic Council. Кінцеві власники збирають роздрібні депозити в Україні, пропонуючи хороші умови і сервіс. Потім гроші надходили до філії ПриватБанку на Кіпрі. Там вони користувалися послугами двох місцевих юридичних фірм, стверджується в позові.

Згідно з позовом, відповідачі придбали комерційну нерухомість за мільйони доларів в Клівленді і стали там найбільшими власниками нерухомості.

Також повідомлялося, що ФБР розслідувало справу Коломойського в штаті Огайо на предмет відмивання грошей. Більш примітно, що Коломойський і Боголюбов, згідно з позовом, купили кілька феросплавних підприємств в США, Felman Production Inc., в Західній Вірджинії; Felman Trading Inc. і Georgian Manganese, LLC; Warren Steel Holdings в Уоррені, штат Огайо; Steel Rolling Holdings Inc., Гібралтар, Мічиган; CC Metals and Alloys, LLC, в Кентуккі; Michigan Seamless Tubes, штат Мічиган. Це невеликі, але реально рентабельні підприємства. У позові є чимало й і інших цікавих подробиць, йдеться у матеріалі.Кожен депутат буде особисто зобов'язаний Зеленському — експерт спрогнозував однопартійну систему в Раді

Президент України Володимир Зеленський заведе у Раду повністю керовану партію з особисто відданими йому депутатами, що призведе, до відсутності будь-якого спротиву в голосуванні. Таку думку в ефірі ток-шоу "Ехо України" висловив росіянин Ілля Пономарьов.


"Ми 15 років уже живемо в ситуації однієї фракції,яка домінує в парламенті. Я десять років був депутатом в такій ситуації. Хочу сказати, що все що ви говорите, ви не уявляєте як це буде. Тому що буде це все зовсім інакше — це буде половина Верховної Ради формує списки, намагаючись популярних людей висунути, які будуть електоральними донорами, а в Зеленського такої проблеми не буде, там електоральним донором він сам. Він може коня в сенат обрати, навіть табун коней — буде все абсолютно нормально, і люди за це проголосують. Там кожен депутат буде зобов'язаний особисто Зеленському за проходження у Верховну Раду: і мажоритарник і списковик. В цій ситуації буде більшість, яка буде абсолютно керованою", - зауважив він.

За його словами, спершу будуть якісь "бунтарів", але згодом їх всіх відсіють, як це було з фракцією "Единой России" в Держдумі.

"Цей парламент працюватиме, як годинник, тому що буде однопартійна система. Фракція в одне обличчя зможе розв'язати будь-яке питання", - додав Пономарьов.

Андрухович: Зеленський – це людина-фейк, порожнє місце
antikor.com.ua

Український поет і письменник Юрій Андрухович в інтерв’ю білоруському ЗМІ критично висловився відносно до чинного Президента Володимира Зеленського.
На питання журналістки стосовно оцінки Андруховичем діяльності Зеленського літаратор відповів наступне: “Ну яка це діяльність? Поїв шаурму на камери… Усе на камери. Це людина-фейк, порожнє місце. Цікаво спостерігати, як довго це суспільство буде сп’янілим. Коли прийде бодун? Треба пройти через похмілля. Я хотів би, щоб усе було якомога гірше зараз. Щоб долар по сто, щоб дефолт. Інакше ж не протверезіють.”

Журналист Ростислав Шапошников подготовил заявление против руководителя ВСУ генерала Руслана Хомчака в Пентагон США.
Шапошников разносит Хомчака, Беню и Зеленского
:


25+
Андрій Левус: Зеленський замість реформи СБУ посилює Управління К.
Всупереч наполяганням євроатлантичної спільноти, Зе хоче таки посилити Управління К. А першим кроком реальних реформаторів було б негайне підписання Концепцію реформування СБУ. Ця концепція, розроблена спільно з ЄС та НАТО, з 2016 року лежить в АП. Окрім цього є прийнятий Закон "Про національну безпеку", де є всі необхідні норми, й в СБУ напрацювали проект на основі цього.
Головний меседж концепції і закону про нацбезпеку - попередження загрозам суверенітету, контррозвідка та антирерор, часткова демілітаризація й позбавлення Служби невластивих функцій у сфері економічних злочинів та боротьбі з корупцією.
А тут, у Зе, все навпаки...


25+
И потекли народные бабки по зеленым карманам...

hromadske.ua

25+
Порох ушел и началось...

strana.ua
Я знал, что они что-нибудь придумают(ibigdan)


25+

25+
Ни убавить, ни добавить...
Павел Казарин
Страна восстаний, или Бессознательная Украина
Вера в хэппи-энд

А вишенкой на торте служит то, что украинский обыватель — заложник своей краткосрочной памяти. По идее, весь исторический опыт ХХ века — это прекрасная иллюстрация того, чем оборачивается для него утрата государства. Но порой кажется, будто обыватель уверовал в том, что «независимая Украина» — это некая «постоянная», которая «никогда не закончится».За последние двадцать восемь лет страна пережила десятки политических и экономических кризисов, два Майдана, российское вторжение и оккупацию ряда территорий. Но при этом институциональная Украина — в силу самых разных причин — сумела выстоять. Она не рухнула, не обнулилась и не потерпела поражение. Вероятно, у многих сложилось впечатление, что отныне так будет всегда.

Обыватель привык считать, что любая внутриполитическая схватка не приведёт к потере государственности. Что любой эксперимент обречён обойтись без катастрофических последствий. Украинские граждане убеждены, что любую электоральную ошибку можно либо пережить, либо прогнать с помощью уличных протестов. При этом принято посмеиваться над теми, кто вспоминает опыт столетней давности. Тот самый, когда внутриполитический хаос в результате привёл к краху самого государства.

Нам кажется, что в нашей борьбе мы рискуем лишь недостатками. Что достоинства быта — это константа, которая никуда не денется. Что вода из крана не перестанет течь, поезда не перестанут ходить, а товары из магазинов не исчезнут. Забывая о том, что всё это возможно лишь потому, что институциональная Украина продолжает существовать.

Мы готовы идти на любые электоральные эксперименты. Отдаём штурвал в чужие руки по зову сердца, а не рацио. Готовы голосовать за людей без опыта и биографии. Верим в обёртку и отмахиваемся от разговоров о рисках. И посмеиваемся над теми, кто говорит о потенциальной опасности такого подхода.
В этом смысле мы похожи на людей, которые разбирают боевые снаряды на металлолом. «Тридцать лет так делаем, и ничего».

Проблема лишь в том, что Вселенной нет дела до нашего оптимизма.

Alex Noyt
Мінінстерство оборони Зеленського не приймає натовську броню тому, що у неї немає сертификата радянського зразка
enigma.ua

Укрооборонпром повідомляє, що військова прийомка від Міністерства оборони, яка здійснює прийом продукції "ХКБМ ім. Морозова" відмовилась приймати партію корпусів БТР-4 з фінської сталі MiiLux Protection, яка пройшла усі випробування,у тому числі відстрілом на полігоні.

Чому? Тому що військові, яких мабуть"надихнула" зміна влади с з проукраїнської на реваншистську, вирішили,що для ЗСУ новітня бойова машина БТР-4 - не потрібна. Та якщо вони прикладуть свої руки до зменшення обороноздатності країни -то нова влада не тільки збереже за ними посади, а може ще й нагородить. І тому вони поставили нереальні умови для українського виробника - доки підприємство не підтвердить хімічний склад фінської броні на її відповідність діючим в українському ОПК стандартам. Вони, як відомо, – застарілі радянські ГОСТи, які затверджені ще 30-40 років тому. Тобто сертифікати ЄС та підтвердження відповідності стандартам ISO, STANAG - це для бюрократів МО Зеленського не аргумент.

За часів Президента Петра Порошенка ця проблема вирішувалась відповідним вольовим рішенням Міністра оборони. Але сьогодні, нікого не хвилює проблеми української армії, тому старих військових бюрократів нічого вже не стримує.


Укроборонпром за цим посиланням докладно описав стан проблеми на сьогодні, яка приведе до втрати новітніх бойових машин та оборонного потенціалу держави.

Никогда бы не подумал, что стану цитировать Ляшка:

Остатки средств на счету Госказначейства сократились на 20%
На едином счете Государственной казначейской службы Украины на 1 июня 2019 года осталось 29,54 млрд грн, что на 20% меньше, чем месяцем ранее, и в 2,5 раза больше в годовом выражении (июнь к июню прошлого года). Об этом свидетельствуют данные Государственной казначейской службы.
https://finance.liga.net/ekonomika/novosti/ostatok-deneg-v-ukrainskoy-kazne-rezko-sokratilsya


Спікер Ради жорстко протролив кортеж Зеленського

Голова Верховної Ради Андрій Парубій висміяв президента України Володимира Зеленського за те, що він добирається до роботи в кортеж з семи автомобілів. Про це повідомила головний консультант Служби президента АП Інна Битюк в Facebook.

"Я живу в готелі "Київ", де і жив під час Революції Гідності. На роботу ходжу пішки. А мій "сусід" живе у великому особняку в Маріїнському парку і їздить на роботу кортежем з семи машин. Але при цьому він, виявляється, – слуга народу, а я – старе обличчя. Де логіка?"– написав він.

А Вятрович написал так: "В ответ не стреляет тот, кого поставили к стенке".Соцсети взорвали "шедевральные" стихи, посвященные Зеленскому

О президенте Украине Владимире Зеленском сочиняют стихи. Их опубликовал Владимир Болсун в Facebook, а в сети тут же взорвались саркастическими комментариями.

1

2
3
4
5
6
7
8
9

Отметим, появились яркие фотожабы на заявление представителя Зеленского, который лишь "шутил" о понижении тарифов. В сети не оценили шутку по достоинству.

Герус в эфире программы "Вот оно как" заявил, что Зеленский никогда не обещал снижения тарифов на коммунальные услуги.


"Зеленский шутил о тарифах, что они высокие. Зеленский шутил о “Роттердам+”, что это несправедливо, что это коррупционная формула. Но прямых обещаний он не давал. Конечно, люди где-то в полунамеках хотят видеть то, что они хотят видеть”, – сказал представитель президента в Кабмине.

1
2
3
4
5
1Продовження:
Кінець епохи бідності, жадібності і брехні: № 14 (огляд)

*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #уЗеленського, #узеленського, Богдан, ЗЕорда, Зеленский, Коломойский, дайджест, зебіли, кадры, невыполнение обещанного, обзор, огляд, реванш, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments