Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Геращенко у Мінську замінить людина режиму Януковича Лутковська*. Бо послідовні, "нові" ж обличчя

Екс-уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська відповідатиме за гуманітарні питання у Тристоронній контактній групі у Мінську. Цю інформацію Лутковська підтвердила у коментарі Громадському радіо.

Лутковська замінить Геращенко на переговорах у Мінську

"Я була на нараді президента України і голови делегації України у Тристоронній контактній групі президента Кучми і, власне, відповідатиму за гуманітарні питання", — сказала Лутковська.

Нагадаємо, раніше за гуманітарні питання у Тристоронній контактній групі відповідала перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Лутковська Валерія Володимирівна - закінчила філфак Київського університету за спеціальністю російська філологія. Мати Лутковської - Бобровська Єлизавета Миронівна – також була вчителем російської мови та літератури. Батько - колишній військовий, після відставки викладав в школі початкову військову підготовку. Її першим чоловіком (він був на 22 роки старший за Валерію) став перекладач Євангелія на сучасну російську мову піп московського патріархату Леонід Лутковский. Як бачимо, вся родина Лутковської – запеклі русофіли.

Лутковська - безпосередня креатура екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича (його син, за даними SKELET-info, був головним юристом Павла Лазаренка і через нього велися переговори з Геннадієм Корбаном і Ігорем Коломойським), яку простяг у крісло через парламент режим Януковича. Лавринович-старший свояк Валерії Володимирівни.

1

В 2012 році обрана з другої спроби Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини. Кандидатуру Лутковської висунула провладна більшість. Проукраїнська опозиція заявила, що не висуватиме свого кандидата, у такий спосіб протестуючи проти ігнорування її кандидатів з боку режиму. Лутковська склала присягу омбудсмена під вигуки «Ганьба» опозиційних депутатів, які продовжували блокувати трибуну.
З моменту обійняття посади Лутковська неодноразово наголошувала на своїх намірах зробити посаду омбудсмена абсолютно аполітичною, але водночас, у цей час із ЗМІ на адресу Лутковської часто лунали звинувачення в "обережності" у гучних справах та "небажанні займатися політичними переслідуваннями".

Подробиці тут: Валерия Лутковская. «Карманная» омбудсменша
Tags: ЗЕорда, Лавринович, Лутковська, Минск, кадры, назначения, реванш, регионалы, режим Януковича, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments