Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

#уЗеленського: У Крутах півсотні "тітушок" зірвали збори щодо переходу громади в ПЦУ

Три копійки: Чому такого не було за попередників? Тому, що влада була українською. Нову владу українською назвати дуже важко.
*****
У селі Крути Ніжинського району Чернігівської області понад півсотні молодиків під керівництвом попів неканонічного московського патріархату (РПЦ) зірвали парафіяльні збори.

У Крутах півсотні молодиків зірвали збори щодо переходу громади в ПЦУ

"Понад 50 привізних бандюганів, якими керували близько 20 священиків Московського патріархату, сьогодні вдруге брутально зірвали парафіяльні збори у знаменитому селі Крути Ніжинського району Чернігівщини", – йдеться у повідомленні Україна молода з посиланням на Facebook користувача Леонтія Носенка.

Зазначається, що мета зборів, на які з'явилися понад 200 крутян, - об'єднання з Православною Церквою України та вихід з підпорядкування "РПЦ".

"Очевидці повідомляють, що завезена з Києва братва вже зранку захопила приміщення, де мали проводитися збори. А ніжинська поліція цьому фактично потурала. Далі москвомовні "спортікі" заблокували вхід, а тих крутян, які намагалися потрапити у свою ж будівлю, просто скидали зі сходів на землю", - наголосив Носенко.

За його словами, ситуація в Крутах залишається напруженою.
Tags: ЗЕорда, Крути, ПЦУ, Чернігівщина, громади, московские попы, московский патриархат, перехід з мп в ПЦУ, срыв, титушки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments