Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На сайті парламенту Нової Зеландії з`явилася петиція про визнання Голодомору геноцидом

На сайті парламенту Нової Зеландії розміщена петиція щодо визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українців. Про це повідомляється на сайті парламенту Нової Зеландії.“Палата представників закликає уряд визнати український голодомор 1932-33 років (Holodomor) геноцидом та засудити будь-яку спробу заперечувати чи викривляти цю історичну подію як справжній акт геноциду”, - йдеться у петиції.

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця закликав небайдужих підписати петицію.

"Друзі та колеги, петиція про визнання Голодомору геноцидом на сайті Парламенту Нової Зеландії. Відкрита для підписів з 8 січня 2019 року та набрала поки 500+ підписів. Допоможемо зібрати необхідну кількість голосів!" - зазначив Кислиця у своєму Twitter.

На 09:35 01 червня петиція на сайті парламенту Нової Зеландії набрала 2479 голосів.
Як відомо, Голодомор 1932–1933 років – геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Загальна кількість жертв Голодомору досі не підрахована, окремі історики говорять про цифри від 3 до 7 мільйонів осіб.

У листопаді 2006 року Верховна Рада визнала Голодомор 1932–1933 років геноцидом українського народу.

Актом геноциду Голодомор 1932–1933 років в Україні на міждержавному рівні крім України визнають 15 держав-членів ООН і держава Ватикан.

Як повідомлялось раніше, петиція із пропозицією визнати Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом українського народу, розміщена на сайті бундестагу, набрала необхідні для розгляду 50 тисяч підписів.
Tags: Голодомор, Новая Зеландия, геноцид, парламенты, петиции, признание
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments