Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

«Європейська солідарність» боротиметься за Україну: Важливо зупинити новий проект Кремля "малоросія"

Головою партії «Європейська солідарність» обрано Петра Порошенка. Відповідне рішення ухвалено на з’їзді партії у п’ятницю.В "Європейській солідарності" призначили президію партії та оновили склад Центральної ради політсили.

"Пропонується обрати президію партії у такому складі: Ірина Геращенко, Марія Іонова, Юрій Бірюков, Сергій Таран, Віталій Гайдукевич, Олег Синютка, Максим Саврасов", - оголосив Саврасов.

Також делегати з'їзду доручили радам територіальних організацій скликати збори, розглянути питання про перейменування і обрання голів територіальних організацій партії та обрання членів територіальних організацій партії.

Порошенка обрали головою “Європейської солідарності”

Саврасов нагадав, що через тиждень відбудеться ще один з'їзд "Європейської солідарності", де буде ухвалений список партії на парламентські вибори.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій братиме участь у позачергових парламентських виборах. Про це він заявив на з'їзді партії "Європейська солідарність".

"Так, звичайно, я йду на ці парламентські вибори, коли б вони не відбулися. Я йду в команді однодумців, з якими ми працювали спільно і в парламенті, і поза ним", - сказав голова ВР.

Водночас він не уточнив, чи йтиме на вибори у складі політсили "Європейська солідарність".

"Як у 2014 році на барикадах ми стояли під прапором Європейського Союзу... так і сьогодні стоїмо непорушною стіною під прапорами "Європейської солідарності", щоб кожен знав наші завдання і нашу ціль", - зазначив Парубій.

При цьому політик висловив переконання, що в новому скликанні парламенту буде достатньо депутатів, "які стоятимуть на українських позиціях, на позиціях українського порядку денного".

Він підкреслив, що євроатлантична інтеграція - ключова запорука безпеки і незалежності України для команди, з якою він ітиме на вибори. "Ми будемо вести Україну до ЄС і НАТО, будемо захищати українські цінності", - додав він.

З’їзд Партії Європейська Солідарність / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

П’ятий Президент України, голова політичної партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко проходитиме праймеріз на загальних підставах до своєї політичної сили. Про це журналістам після з’їзду партії сказала заступник голови фракції “Блок Петра Порошенка” Ірина Луценко, повідомляє Укрінформ. “Аякже, обов’язково”, - сказала пані Ірина.

Сьогодні команда нового Президента намагається переконати суспільство, що Путін — не маніяк, і з ним можна домовитися. Тому важливо зупинити новий проект Путіна - "Малоросія".

На цьому, під час виступу на з'їзді Партії "Європейська Солідарність", наголосила Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко, повідомляє сайт Солідарності.

Геращенко: Важливо зупинити новий проект Путіна -
Фото: solydarnist.org

"5 років тому Президентові України Петру Порошенку, разом з військовими, волонтерами, з українцями, з кримськими татарами, з певними політиками, з українським народом вдалося зробити надважливе – зупинити проект "Новоросія", один із найкривавіших сценаріїв, задуманих Путіним", - наголосила політик.

"Сьогодні новообрана команда запитує у суспільства: "Ви що думаєте, що Путін маніяк? Так, я думаю, що Путін маніяк. Тому що тільки маніяк може планувати розчленувати дружню країну, вкрасти Крим, відшматувати Донбас, тільки маніяк може утримувати тисячі заручників і політв’язнів, тільки маніяк може насолоджуватися від сліз їх родин… Так, Путін – маніяк", - наголосила парламентарій.

"Сьогодні, в цій гібридній війні, у Путіна інший сценарій: не вдалася Новоросія, побудуємо Малоросію… Я вважаю, що ключовий виклик, який стоїть сьогодні перед Порошенком та його командою – зупинити Малоросію", - зауважила народний депутат.

"Що таке Малоросія в цій гібридній війні? По краплинці отрути вона, в тому числі, через ЗМІ, які на жаль, гібридну свободу слова часто пропагують в Україні, буде отруювати суспільство, вбивати нашу національну ідею – що це Україна. І не просто сильна і незалежна, а Україна в ЄС і НАТО. Я не хочу бути частиною Малоросії! Я хочу бути частиною України!", - наголосила політик.

Геращенко підкреслила, що "Малоросія нічим не відрізняється від Новоросії… Тільки завойовувати її будуть не градами і танками, а в тому числі і "п’ятою колоною" і іншими гібридними методами. Наша задача – зупинити цей проект!", - наголосила вона.

Геращенко заявила: "Україна – це ЄС і НАТО. І саме це є ключова мета оновленої партії "Європейська Солідарність".
Tags: "Солидарность", Європейська Солідарність, Геращенко, Парубій, Порошенко, евроинтеграция, партии, политика, съезды
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Во Владивостоке сгорел рынок (видео)

  Крупный пожар🔥 охватил Некрасовский рынок Владивостока и окутал дымом весь район. Огонь охватил большую часть рынка, эвакуировали 70 торговцев.…

 • (no subject)

  Вітаю, шановні камради! Щойно з літаку і відразу до стрічок друзів, де за 5 хвилин надолужую втрачену за тиждень інфу. Звіт трошки пізніше, зараз про…

 • (no subject)

  Друзі, перепрошую, але я їду у відрядження на декілька днів. Незабаром повернусь, скучатиму за вами!🤗

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment