Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Земля під вами буде горіти!, – у Раді відреагували на слова друга Зеленського

Команда нового президента Зеленського хоче відмінити закон про вживання української мови та інші важливі здобутки останнього часу, але це їм не вдасться. Про це з трибуни парламенту заявив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій.“Ми вчора почули, як знову представники президента, члени його команди говорять про те, що необхідно відмінити закон про мову, [мовні] квоти, декомунізацію. На жаль, це стає для них звичною політикою. Хочу сказати від імені Верховної Раді і уряду: український народ цього вам не дозволить. Земля під вами буде горіти!”, - пообіцяв Парубій

Він запевнив, що відмінити закон про мову, мовні квоти та декомунізацію новому президенту не вдасться. “Я впевнений, реванш не пройде”, - додав голова парламенту.

У Верховній Раді та уряді також відреагували на слова співвласника "Кварталу 95" Бориса Шефіра про необхідність скасування закону про статус української мови.За словами Парубія, у країні відбувається криза, пов'язана з діями президента Володимира Зеленського.

Також заяву брата радника президента прокоментував очільник радикальної партії Олег Ляшко.

"Очевидно, що у Зеленського на умі, те у його бізнес партнера Шефіра на язиці", - сказав Ляшко.

Крім того на слова бізнес-партнера Зеленського про те, що закон про українську мову та квоти - це придушення мови, відреагували представники Кабінету міністрів. Зокрема, віце-прем’єр-міністри Павло Розенко та В’ячеслав Кириленко.

"Для "нових русскіх" нової влади в Україні. В свій час, один "фунт" для одного президента вже відміняв закон про українську мову і писав новий. Доля цих пройдисвітів відома: відгребли і за "порєбрік", а українська мова була, є і буде... Можемо повторити", - написав Розенко, натякаючи на закон "Колесніченка-Ківалова", яким надавався російській мові статус другої державної мови.

"Співавтор виборчої програми президента Б.Шефір виступив за скасування закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю,це і є реальні плани Зеленського у гуманітарній політиці. Якщо так, то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича", - написав Кириленко.

Нагадаємо, брат першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, співвласник і керівник студії “Квартал 95” Борис Шефір заявив, що закон про мову і мовні квоти слід скасувати, а з президентом РФ Володимиром Путіним “можна домовитися”.


Tags: ЗЕорда, Зеленский, Квартал-95, Ляшко, Парубій, Шефир, квоты, кремлевские технологии, кроты Лубянки, прорасеяне, пятая колонна, реакция, реванш, резонанс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments