Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Цитував кума Путіна в інавгураційній промові: шведські ЗМІ про плагіат у виступі Зеленського

Для успішної реінтеграції Донбасу потрібно повертати не території, а людей - цей месседж Віктора Медведчука у своїй інавгураційній промові використав президент України Володимир Зеленський. Про це пише шведський новинний портал Nyheter.life."І Крим, і Донбас – це наша українська земля. Де ми втратили найголовніше. Це – люди", - нагадує видання цитату з інавгураційної промови Зеленського. "І сьогодні ми просто повинні (я впевнений, вони нас чують) повертати їх свідомість... ми втратили це свідомість. За ці роки влада не зробила нічого, щоб вони почували себе українцями", - заявив на урочистому засіданні у Раді він. Таким чином український президент фактично процитував основний месседж, який вже давно озвучує Віктор Медведчук: для успішної реінтеграції Донбасу потрібно повертати не території, а людей", — пише шведське видання, інформує "Прямий".

"Ми будемо повертати людей через їх свідомість, через життєву необхідність не тільки для них, але і для нас…", - підкреслив голова політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" 4 місяці тому на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді партії.

У той же час, декларація про розвиток громадянського суспільства, народовладдя у 2012 році було задекларовано як мета руху "Україна вибори - право народу", який очолював Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше Медведчук в інтерв'ю Financial Times заявив про свою підтримку Зеленського. "Якщо Зеленський дійсно хоче миру і відновлення економічного потенціалу України, то наша партія (Опозиційна платформа - За життя - ред.) підтримає його дії", - сказав Медведчук.
Tags: Донбас, Зеленский, Медведчук, выступление, иноСМИ, кремлевские технологии, плагиат, политические союзы, реинтеграция
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments