Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Портнов у заявах про захоплення українських моряків повторює аргументацію країни-агресора

1

Екс-заступник глави адміністрації президента-утікача Віктора Януковича Андрій Портнов у своїх заявах, які стосуються захоплення українських кораблів та моряків російськими військовими в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року, повторює риторику Кремля.

Про це повідомив адвокат Ігор Головань на конференції "Чому атака реваншистів на Петра Порошенка не має юридичних підстав?", передає "Прямий".

"Перша заява стосується захоплення українських кораблів і моряків у Чорному морі, і злочином оголошуються дії України, дії української влади стосовно усіх дій українських кораблів, які були протиправно захоплені... Головне, що ця аргументація цієї заяви вона співпадає з позицією Російської Федерації. І де ця позиція Російської Федерації була висловлена? Вона була висловлена у Міжнародному трибуналі з морського права. Ще раз повторю: жодних фактів там не наводиться, наводяться виключно припущення, але аргументація і спрямованість цієї заяви точно співпадає з аргументацією Російської Федерації стосовно цієї історії з українськими кораблями і моряками", - сказав він.

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний Трибунал з морського права зобов'язав Росію негайно звільнити наші військові кораблі та повернути їх під наш контроль, а також звільнити військовослужбовців і повернути в Україну.

Рішення суду ухвалене 19 голосами "За". "Проти" проголосував лише російський суддя Колодкін.


Tags: Азовська блокада, Керченська криза, Портнов, захватчики, кремлевские технологии, кроты Лубянки, моряки, прорасеяне
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments