Збірна України стала одноосібним лідером на юнацькому Чемпіонаті світу з футболу

Юнацька збірна України з футболу (гравці до 20-ти років) вийшла в одноосібні лідери у групі D чемпіонату світу-2019, який проходить в Польщі.

Збірна України обіграла команду Катару на юнацькому чемпіонаті світу з футболу

Як повідомляв Укрінформ, у своєму другому матчі на світовій першості "синьо-жовті" обіграли своїх однолітків з Катару - 1:0; в іншому поєдинку квартету футболісти США з рахунком 2:0 завдали поразки команді Нігерії, з якою підопічні Олександра Петракова зустрінуться 30 травня у заключному матчі групового етапу.

Турнірне становище: Україна - 6 очок, Нігерія - 3, США - 3, Катар - 0.

Нагадаємо, на старті чемпіонату світу (U20) збірна України обіграла команду США (2:1), а нігерійці розгромили катарців (4:0).

Переможці шести груп і збірні, які посядуть другі місця, так само як і чотири кращі команди, які фінішують у квартетах третіми, вийдуть до 1/8 фіналу світової першості.

Чемпіонат світу (U20) пройде до 20 червня.

Збірна України стала одноосібним лідером на юнацькому чемпіонаті світу з футболу
Tags: Чемпіонат світу, збірна України, молодежь, перемоги, спорт, футбол, юниоры