Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

КоЗЮля: Коломойський заявив, що дружить з Тимошенко і допомагатиме їй на виборах

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що дружить з Тимошенко і має намір допомагати їй на парламентських виборах. Зокрема, запропонує невисокі ціни на рекламу на телеканалі "1+1". Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді"."Ми з нею в нормальних відносинах ... Ми з нею друзі, добре. Раз вона назвала мене другом, значить, ми з нею друзі", - сказав Коломойський, коментуючи аудіозапис, на якому Тимошенко вітає його з днем народження і називає другом.

Відповідаючи на питання, чи нормально він спілкується з Тимошенко після президентських виборів, олігарх сказав: "Так, і будемо допомагати їй на парламентських виборах".

Коломойський також пояснив, що буде допомагати Тимошенко, тим, що "ціни на рекламу будемо намагатися робити прийнятні для всіх", тому що її партія є не дуже багатою.


Він також припустив, що у Олега Ляшка після президентських виборів теж буде не дуже багата партія, тому що "від нього пішов головний спонсор ... начальник штабу Зінченко".

"І якщо у нього матеріальне становище похитнеться, ми будемо намагатися теж ...", - сказав Коломойський.

Бізнесмен додав, що перед президентськими виборами "1 + 1" знизив ціни на рекламу, щоб всі мали можливість "потрапити на телеекран".


Tags: 1+1, КоЗЮля, Коломойский, Тимошенко, выборы, кроты Лубянки, олигархи, политические союзы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments