Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Скляний пішохідно-велосипедний міст у Києві (унікальні світлини і відео)25 травня до Дня Києва за участю голови столиці Віталія Кличка відбулося відкриття пішохідно-велосипедного мосту, що з’єднує парк “Володимирська гірка” з парком "Хрещатий".

Відзначимо, що саму конструкцію підпирають 400 паль. За вартістю будівництво обійшлося в 400 мільйонів гривень. Зокрема, вартість будівництва самого моста склала 275 млн грн, фонтану та благоустрою - близько 90 млн грн., зміцнення схилів - 55 млн грн. Цікаво, що за своїми характеристиками скло, може витримувати навантаження в 1000 кг на квадратний метр.

Ексклюзивні фотографії заходу зробив власний фотокореспондент "Апострофу" Олександр Гончаров.
Міст має довжину 212 метрів, ширина - від 6 метрів у регулярних зонах до 14 метрів у зонах оглядових майданчиків. Мостовий перехід зроблено з бетону, заліза та скла. Архітектурно-планувальною частиною проекту будівництва мосту передбачені пішохідні та велосипедні доріжки, оглядові майданчики, сучасне освітлення, відеоспостереження.

На мосту влаштовані оглядові майданчики, звідки відкриватимуться вид на Дніпро, панорами Лівобережжя та історичного Подолу. Мер Києва разом з братом Володимиром також перевірили на міцність скляну підлогу на мосту. Мер запевнив, що скло витримує понад тисячу кілограм на один квадратний метр навантаження і запевнив, що міст є цілком безпечним.


Новий пішохідний міст, що з’єднує два туристичні маршрути Фото: Євген Любімов

«Цей пішохідний міст з’єднує парк Володимирська гірка та парк «Хрещатий». Плани побудувати цей міст були ще більше ста років тому, і я дуже радий, що врешті решт ми змогли реалізувати плани багатьох поколінь. Будівництво мосту тривало 5 місяців. В грудні ми почали, і зараз кінець травня відкриваємо як і обіцяли на День нашого міста наш один із найважливіших туристичних об’єктів. Я практично щодня приїжджав сюди і перевіряв як тривають роботи, і можу чітко сказати, що цей міст будувала вся Україна. Більше тисячі працівників долучилися до будівництва цього мосту, і одні були з Запоріжжя, інші з Дніпра, зі Львова, Конотопу, Рівного, Києва. І праця над цим мостом об’єднала всіх наших українців. Працювали 24 години на добу без перерви», - розповів Кличко.
Tags: Київ, Кличко, велосипеды, города, инфраструктура, красиво, мосты, парки, стекло, туризм, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments