Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Порошенко жестко прошелся по Зеленскому за роспуск Рады

Пятый президент Украины Петро Порошенко осудил решение Зеленского о роспуске Верховной Рады. Об этом он сказал во время обращения к журналистам, передает Украинская правда."Це природне бажання президента України мати більшість у Верховній Раді… Верховну Раду можна розпускати не тоді, коли забажається президенту, навіть коли це для нього потрібно, а тоді, коли є вичерпний перелік підстав для таких дій президента", - сказал он.

Он указал на два условия для такого решения, которые определены Конституцией. Первое - отсутствие коалиции. И второе - невозможность роспуска Рады за 6 месяцев до окончания срока полномочий нового парламента.

"На жаль, Конституція не була дотримана. Ми бачимо, що почала діяльність команда (Зеленського – ред.) з порушення Конституції. Це точно не може не викликати занепокоєння", - добавил Порошенко.

П. Порошенко также рассказал, что в ближайшее время проведет съезд партии в котором проведут "серьезный ребрендинг" и обновление партийного списка.

"Те що сьогодні відбувалося у Верховній Раді, коли тишком-нишком за дуже прискореним темпом намагалися змінити виборче законодавство, при чому змінити його на користь закритих списків, змінити його для того, щоб проходили нікому невідомі секретарки, водії, охоронці, - це точно не є виборчою реформою і точно не є тим, чого потребує Україна", - сказал экс-глава державы.
Tags: Зеленский, Порошенко, комментарии, реакция, роспуск парламента
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments