Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Вибори-2019: Таке в Україні вперше - Громадська організація оголосила полювання на «історії успіху»

Вважаєш, що владі потрібні справжні нові обличчя, а не перелицьовані і перефарбовані політичні пристосуванці? Хочеш політиків справи, а не бовтунів і базікал? Жадаєш партію правого толку, патріотичну, державницьку та антимосковську? Тоді тобі сюди:

Вибори до Верховної Ради стануть одним із переламів у новітній історії України. Майбутнє країни залежатиме від якості виборчого процесу і від якості «людського матеріалу», тобто людей, які зайдуть у нову Раду і з першого дня стикнуться з колосальними викликами.В Україні встановилася ганебна традиція – до дня голосування українців катають у чарівній кареті, а після дня Х карета перетворюються на гарбуз. Від хвороби популізму немає панацеї, але є рецепт, який дозволить звести до мінімуму її прояви. Це послідовний і наполегливий пошук гідних кандидатів із широким громадським обговоренням; праймеріз; прозорі виборчі списки.Ми не можемо чекати, доки новообрані кандидати навчаться і опанують нову сферу діяльності – нам потрібні люди, які вже вміють перемагати.

Сьогодні ГО «Справа громад» отримала карт-бланш. Ми говорили про потребу оновлення партії «Солідарність» як базовою рушійної сили змін останні 5 років? Ми наполягали на  потребі запустити соціальний ліфт для кращих, компетентних, вмотивованих? Нас почули. Тепер маємо відповідальність – реалізувати це.

Це не жарт, це не «фішечка». Такого в Україні ще не було. Громадська організація укладає з партією меморандум і оголошує загальнонаціональне полювання на «історії успіху».

Ми знаємо – серед мільйонів активних, проукраїнсько- налаштованих, порядних, компетентних громадян є ті, хто хоче і може показати нову якість парламентаризму.

Так, часу вкрай мало. Тож ми намагаємося спростити цей рекрутинг і висуваємо низку вимог до потенційних кандидатів.


Ми хочемо рекомендувати тих, хто може показати: «я це зробив». Досить давати поради, ми не країна рад. До парламенту мають йти люди, що мають за плечима реалізовані проекти, ініціативи, досягнення – те, що вже позитивно змінювало життя громадян, громад, країни. У нас немає часу, коли обранці вчитимуться бути корисними для України. Нам потрібні люди, які вже змінюють реальність на краще. Безумовним критерієм є особиста доброчесність.

Обов’язкова вимога – нас єднають Принципи і Цінності! Ідеологічні підвалини ГО «Справа громад» відкриті і ми ними пишаємося.

Але перед тим, ми просимо  - запропонуйте – хто на Вашу думку є ТИМ САМИМ кандидатом із історією успіху?

 • Можливо ті, кого Ви радите не захочуть бути депутатами.

 • Можливо вони не є поділятимуть нашого республіканства, бо обстоюють принципи соціал-демократів чи пастафаріанці .

 • Можливо запропонована Вами кандидатура отримає шквал критики від інших.

 • Можливо все.

Але щоб це зрозуміти, ми маємо почути голос громади.

Ми почуємо, зберемо Ваші пропозиції і отримаємо під 250 прізвищ, яких ВИ називатимите найбільше.

Саме цей перелік Історій Успіху і отримає «Солідарність», коли на з’їзді «оновлення» для партії стане не обіцянкою, а фактом.

Якісна політика – справа відповідальних громадян.

Res_Publica потребує твоєї думки.

Пошук нових осіб
Запропонуйте нам ім’я людини, яка є історією успіху. Обґрунтуйте ім’я реалізованими реформами, проектами, втіленими ініціативами.

Громадські праймеріз
Віддайте свій голос за тих, кого вважаєте гідними і фаховими працювати в наступному парламенті.
Дата старту буде повідомлена пізніше

https://spgr.org.ua/vibori-2019
Tags: "Солидарность", "Справа Громад", активисты, анонси, выборы, громади, громадський діяч, заклики, патріоти, правые
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments