Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Клієнти адвоката Трампа звернулись до ГПУ, МВС, ДБР: звинувачують Коломойського у підготовці вбивств

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України на Ігоря Коломойського після його інтерв’ю програмі "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу "UA:Перший"), в якому олігарх назвав їх «аферистами» і пообіцяв "вивести на світло боже". Про це повідомляє "Радіо Свобода".Ігор Фруман та Лев Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським "злочину проти життя". У заяві, яку надала "Радіо Свобода" адвокат Аліна Самарець, що представляє їхні інтереси в Україні, зокрема йдеться:

"... У зв'язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства".

Відповідні заяви, за словами Самарець, відправлені на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Надходження цих заяв у відомствах підтвердили.

У коментарі "Радіо Свобода" щодо інтерв’ю Коломойського Лев Парнас заявив: "Це все брехня, що ми якісь аферисти, що ми в когось гроші просимо або те, що в нас начебто кримінальні справи в Америці… Чому він нам пред'явив такі погрози, такі небезпечні заяви, я не можу пояснити, ми самі у шоці. Ми боїмося за наше життя. Тому ми і написали заяви. Все, що ми робимо – це рекомендація наших захисників. Головний адвокат – це Руді Джуліані".

Після повернення в Україну Ігор Коломойський назвав Лева Парнаса та Ігора Фрумана аферистами.

Після виходу інтерв'ю Ігоря Коломойського особистий адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані звинуватив українського бізнесмена у наклепі щодо двох громадян США і заявив, що порадив своїм клієнтам cудитись, передає "Прямий".

"Американський аналітик описує Коломойського як «супер-небезпечного». Відомий олігарх повернувся з тривалого екзилю і одразу почав погрожувати і зводити наклеп на двох американців, Лева Парнаса і Ігоря Фрумана. Вони – мої клієнти, і я порадив їм пред’явити звинувачення", – написав він у Twitter.

Лев Парнас та Ігор Фруман – американські бізнесмени, причетні до благодійної організації American Friends of Anatevka. Анатівка – побудований на кошти єврейської громади населений пункт на Київщині для єврейських переселенців зі сходу України.

Парнас і Фруман раніше також розповідали, що робили пожертви до фонду виборчої кампанії президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко публічно вибачився за неповагу, проявлену народним депутатом Сергієм Лещенком до адвоката та радника президента США Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.

Персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, скасував анонсований раніше візит до України для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко висловив думку, що народний депутат Сергій Лещенко є прикладом політичного скунса.
Tags: ГПУ, ДБР, Джулиани, Коломойский, МВД, адвокаты, заявление, обвинения, покушение, угрозы
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments