Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Син Героя України про інаугурацію

Тарас Чорновіл
Між кавою та сніданком спостерігаю за кенгуризацією. Поки пару дрібних спостережень:- Спроба деяких позеленілих говорунів відмитти Зеленого від Коломойського виглядала й раніше жалюгідно, а зараз "плюси" остаточно це розмазали. Подобострастіє було на рівні класичного російського ТВ. Коломойський, коли з кимось сварився, завжди митттєво переносив потік негативу на свій канал, а його "принципові" журнашлюшки натхненно розвивали побажання хазяїна. Зараз бачимо повну ідилію.

- Для шанувальників Голобородька неочіканкою стало, що їхній "скромний" лідер "весь з народу" живе не в спальному районі, а в одному з найдорожчих житлових комплексів столиці біля Маріїнського парку. Звідти дійсно нема потреби їхати на авто а, можна й повимахуватис н велосипеді чи пішки

- Біля Ради людей мало. Хіба біля бар'єрів заповнено. У глибину парку порожньо. Але "плюси" єдині пробують зробити спецкартинку (коли камера нижче, ніж зазвичай). А кореспонденти розказують про велику кількість присутність народу.

- Уперше журналістів не пустили до відповідної ложі преси. З питань безпеки! Вітання всім журнашлюшкам. Їх.зараз закрили в кулуарах третього поверху. Не мають навіть змоги поспілкуватися з гостями й нардепами.

- Дуже зе-боти ображалися за "тролінг" з підставкою під ногами новічка. Одна така навіть серед моїх френдів затесалася. Так от, їх підвів сам коломойський-нбюс - там показали подіум. Зеля комплексує від росту. А психологам це добре відомо, як комплекс Наполеончика. Проблема не в рості людини. Це абсолютно не має значення. Проблеми починаються, коли особа від цього сильно комплексує (згадайте іншого Вову путіна).

- Порошенко з дружиною буде присутній на цій процедурі, не зважаючи на дике хамство, яке проти нього демонстрував новічок. Навпаки, він переконував іноземних лідерів таки прибути на інавгурацію. Це державний діяч, а від нині будемо мати лише фігляра.

- Ну і мізерне представництво іноземних гостей. Але це вже окрема тема.
Tags: Зеленский, Чорновіл, инаугурация
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments