Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Честь маємо": Вороги Москви - керівники СБУ і Міноборони подали у відставки

Міністр оборони Степан Полторак написав заяву про звільнення на ім'я Президента України Володимира Зеленського. Відповідну заяву на ім'я Президента Володимира Зеленського він оприлюднив у Facebook.Він опублікував сканкопію заяви, супроводивши її дописом: "Честь маю!"

Згідно зі сканкопією заяви у ній ідеться: “Пане Президенте України - Верховний Головнокомандувачу Збройних сил України, з повагою ставлюсь до Вашого конституційного права визначитись з міністром оборони України і подати кандидатуру на затвердження до Верховної Ради України та відповідно до законів України “Про національну безпеку України”, “Про Кабінет Міністрів України” прошу Вас розглянути у встановленому порядку питання щодо звільнення мене з посади міністра оборони України”.

Раніше голова Служби безпеки України Василь Грицак подав у відставку. Аналогічні заяви написали всі заступники та члени його команди. Про це повідомила прес-служба СБУ.

СБУ документує всі факти репресій окупантів проти кримських татар - Грицак

“Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади голови СБУ. Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії. Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби”, - наголосив Грицак.

Він перелічив досягнення колективу СБУ за час його керівництва, Водночас висловив побоювання тим, що "піднімає голову проросійський реваншизм в Україні".

"Буду відвертим перед українцями: свій рапорт написав із важким серцем. Так само як всі інші, переживаю за майбутнє Служби і держави, бачу як піднімає голову проросійський реваншизм в Україні", - зазначив Грицак.

Він запевнив, що доки Президент і Верховна Рада у визначеному Конституцією України порядку не вирішить питання щодо того, хто має очолювати Службу безпеки України, чинний склад СБУ продовжить захищати безпеку держави та українського народу.
Tags: Грицак, Минобороны, Полторак, СБУ, кадры, министры, отставки
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments