Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як в Україні #ничегониделаеца: № 336 (огляд)

Епоха «бідності, жадібності і зубожіння»

Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут (№№ 001-100), тут (№№ 101-200) і тут (№№ 200-передостанній)

Україна у І кварталі суттєво збільшила експорт зерна та м'яса птиці

Україна у І кварталі суттєво збільшила експорт зерна та м'яса птиці

У І кварталі 2019 року Україна суттєво збільшила обсяги експорту цілої низки сільгосппродукції. Про це повідомив Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки".

"За січень-березень цього року у порівнянні з відповідним періодом 2018 року у натуральних обсягах помітно зріс експорт зерна – до 14,0 млн т (+41%), м’яса та субпродуктів – до 112 тис. т (+31%), олії – до 1,8 млн т (+21%), залишків і відходів – до 1,9 млн т (+19%). Зберігається тенденція збільшення поставок за кордон м’яса птиці – до 104 тис. т (+39%)", - зазначили у профільному відомстві.

Загалом же, за даними Державної служби статистики України, експорт агропродовольчої продукції у січні-березні 2019 року становив 5,4 млрд дол. США, що на 1,0 млрд дол. США (+22,5%) перевищило відповідний показник I кварталу 2018 року.

При цьому у загальній структурі вітчизняного експорту частка сільськогосподарської продукції склала близько 44%.

Основними ринками збуту для вітчизняних експортерів є два регіони – країни Азії та Європейського Союзу.

Позицію основного імпортера української агропродукції вже кілька років поспіль утримують азійські країни. За січень-березень 2019 року вони закупили продовольства на 2,2 млрд дол. США. Частка Азії за цей період становила 41% від загального експорту аграрної продукції, зазначили ІАЕ

Понад третину вітчизняного експорту сільгосппродукції – 35% – припадає на країни Європейського Союзу. За І квартал цього року вони закупили українського продовольства майже на 1,9 млрд дол. США.

Порівняно меншим виявився експорт до африканського континенту (827 млн дол. США) та держав СНД (340 млн дол. США).

"Названі географічні регіони акумулюють понад 97% вартості продажів за кордон української аграрної продукції", - акцентували в ІАЕ.

За результатами І кварталу 2019 року рейтинг країн – імпортерів вітчизняної агропродукції традиційно очолила Індія, яка закупила українського продовольства на 532 млн дол. США.

На другому місці – Єгипет, який закупив в Україні сільгосппродукції на 464 млн дол. США.

Значну виручку українські експортери отримали також з Китаю (405 млн дол. США), Туреччини (397 млн дол. США), Нідерландів (379 млн дол. США), Іспанії (342 млн дол. США), Італії (215 млн дол. США), Польщі (178 млн дол. США), Білорусі (158 млн дол. США) та Німеччини (157 млн дол. США).

Ці топ-10 країн закупили в України майже 60% всієї експортованої сільськогосподарської продукції.

Визначальними позиціями у товарній структурі вітчизняного агропродовольчого експорту залишаються зернові культури (2444 млн дол. США), олія (1199 млн дол. США), залишки і відходи харчової промисловості (419 млн дол. США), насіння олійних (363 млн дол. США) і м’ясопродукти (172 млн дол. США).

Найбільші частки у загальній вартості закупівель українського зерна мають Єгипет (15,7%), Китай (9,9%), Іспанія (9,8%), Нідерланди (8,5%) та Туреччина (7,0%). Спільно з Італією (4,8%), Тунісом (3,9%), Ізраїлем (3,6%), Німеччиною та Ірландією (по 3,2%) ці країни забезпечили вітчизняним експортерам близько 70% грошових обсягів українського експорту цієї групи продукції.

Олійне насіння та плоди користувались найбільшим попитом у Туреччині (30,3%), Єгипті (10,5%), Німеччині (10,4%), Білорусі (9,8%), Португалії (6,3%), Польщі (5,3%) та Греції (4,7%). На ці країни припадає понад 3/4 вартості вітчизняного експорту олійних культур.

Серед жирів та олій головним експортним товаром України виступає соняшникова олія. Домінуючим покупцем жирів і олій українського виробництва традиційно виступає Індія з часткою 42,2%. Решта основних країн-імпортерів – Китай (9,4%), Нідерланди (8,4%), Іспанія (5,9%), Італія (5,8%) та Ірак (5,2%) – помітно відстають від неї. За результатами І кварталу 2019 року спільна частка цих країн склала 77% у загальній вартості експорту товарів цієї групи.

Основними ринками збуту для українського м’яса є Саудівська Аравія (23,3%), Нідерланди (14,2%), Словаччина (8,2%), Азербайджан (5,0%), Білорусь (4,9%) та Німеччина (4,5%). Сукупно вони закупили 60% вітчизняної м’ясопродукції. Незважаючи на збільшення експорту м’яса птиці, середня ціна його реалізації дещо знизилась – до 1418 дол. США/т (-5%).

Залишків і відходів у І кварталі 2019 року найбільше закуповували Туреччина (17,2%), Білорусь (12,0%), Польща (10,4%), Китай (8,7%), Нідерланди (8,0%), Франція (6,1%), Марокко (5,2%) та Саудівська Аравія (5,0%). Ці країни акумулювали близько 73% вартості українського експорту продукції даної групи, підсумували в ІАЕ.

В Украине за год построили 544 футбольных объекта

В Одесской области за год построили 14 футбольных площадок и 3 поля

Готовясь к XXII конгрессу ФФУ, который пройдет 17 мая в Запорожье, федерация подвела итоги работы по развитию футбольной инфраструктуры в регионах Украины.

В течение 2018 года в наше стране построено 544 футбольных объекта - 525 площадок и 19 полей, сообщает пресс-служба ФФУ.

"Накануне конгресса региональные федерации подготовили статистические отчеты, обобщив которые можно увидеть картину развития футбольной инфраструктуры. Принимались во внимание футбольные площадки и поля с искусственным покрытием, строительство которых было профинансировано из различных источников. Итак, по всей стране в течение 2018 построено 544 объекта - 525 площадок и 19 полей", - отмечается в сообщении.

Приведены также цифры, что начиная с 2015 года вошли в строй 1148 футбольных объектов - 1098 площадок и 50 полей, в всего за время независимости, с 1991-го, - 1994 объекта (1912 площадок и 82 поля).Український 3D-стартап зібрав $430 тисяч на Kickstarter

Український 3D-стартап зібрав $430 тисяч на Kickstarter

На сайті Kickstarter, який займається просуванням стартапів, український проект Time 4 Machine згуртував уже майже 2800 симпатиків та набрав понад $430 тисяч.

Як зазначається на сайті Kickstarter, українська розробка являє собою набір металевих 3D-пазлів, з яких можна скласти мініатюрні моделі літака, потяга, трактора, танка, кількох автівок.

Всі моделі розроблені до дрібних деталей (відчиняються дверцята, крутяться пропелери тощо), а запускаються в рух механічним заведенням.

Нарізно вони коштують від $18 до $112, ціна комплекту - $432.Цікаво, що розробники Time 4 Machine ставили собі за мету зібрати $15 тисяч, але буквально за добу майже вдвічі перевищили цей показник, отримавши $28 тисяч. А загалом зібрали більше ніж $431 тис.

Столичная полиция получила оружие нового образца

Столичная полиция получила оружие нового образца

Полиция Киева уже получила несколько образцов пистолетов-пулеметов «МР-5», и вскоре начнутся тренировки личного состава по их использованию. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Киева.

В частности, глава полиции Киева Андрей Крищенко подчеркнул, что хотя новое оружие довольно простое в использовании, однако для личного состава обязательно будут проведены соответствующие учения.

"Полиция Киева уже получила несколько образцов «МР-5», и мы скоро начнем тренировки личного состава. Ведь это оружие новое для полицейских, поэтому обязательно нужно изучить его тактико-технические характеристики и особенности применения ", - отметил Крищенко.

По его словам, в первую очередь будут отрабатывать навыки стрельбы из "МР-5" стражи порядка , которые несут службу на территории железнодорожного вокзала и аэропорта, поскольку именно они получат это оружие вместо автоматов Калашникова.

Уточняется, что такие пистолеты-пулеметы используют в правоохранительных органах США и большинстве стран Европы. "Это оружие лучше приспособлено для выполнения полицейских задач в условиях города или закрытых помещениях: задержание преступников, освобождение заложников и т.д.", - добавили в полиции.

Как сообщалось ранее, 15 мая председатель Национальной полиции Украины Сергей Князев представил в Киеве новый образец вооружения для полицейских - пистолет-пулемет "МР-5".

Пистолет-пулемет "МР-5" - немецкого производства, им планируется заменить в полиции автоматическое оружие советских образцов.

На базе Тренингового центра ГУНП в г.Киеве состоялась демонстрация работы этих пистолетов-пулеметов. Испытали оружие и глава Нацполиции Сергей Князев, и глава столичной полиции Андрей Крищенко.Пограничники получили американские катера "Safe Boat 27"

Пограничники получили американские катера
Фото с сайта mil.in.ua

При содействии посольства США в Украине пограничному ведомству были переданы два катера "Safe Boat 27". Об этом сообщает Украинский милитарный портал."Вскоре эти современные плавсредства будут использоваться 10 отдельным отрядом оперативного реагирования Д.О.З.О.Р. в различных оперативно-служебных целях. Данная модификация катеров может использоваться для патрулирования и рейдово-штурмовых целей. Состав суднокоманды такого катера - 4 военнослужащих. Однако есть возможность размещения до 20 бойцов десанта со снаряжением", - говорится в сообщении.

У Запоріжжі на маршрут вийшов ще один берлінський трамвай

У Запоріжжі на маршрут вийшов ще один берлінський трамвай

8 травня у Запоріжжі на маршрут вийшов ще один трамвай, закуплений у Берліні і адаптований фахівцями КП "Запоріжелектротранс" під запорізьку широку колію, повідомляє Укрінформ.

Рішення про закупівлю трамваїв з Європи, було ухвалено в минулому році. Міська влада Запоріжжя підписала договір на поставку 12 трамваїв з Берліна за 27 млн грн. Перші три з них уже в Запоріжжі, інші мають привезти до кінця року."Ці трамваї випущені приблизно у 1986 - 1990 роках, у Берліні вони експлуатувалися до 2016 - 2017 років. У нас відпрацюють 5 років до наступного капітального ремонту", - говорить начальник трамвайного депо № 1 Олексій Шатохін.

Крім того, на маршрут вийшов і трамвай, виготовлений у рамках муніципальної програми "Запорізький трамвай". Електромашини збирали "з нуля" на КП "Запоріжелектротранс"."Коли ми отримаємо всі 12 трамваїв і виконаємо переобладнання, то ми оновимо рухомий склад на 70%. Ми хочемо максимально прибрати з міста старі трамваї ", - сказав начальник депо.

За його словами, найближчим часом у Запоріжжі планують розпочати складання тролейбусів. Випускати тролейбуси будуть на базі тролейбусного парку № 2. На підприємстві зазначають: для цього є і потужності, і фахівці.

КБ "Южное" будет печатать детали ракет на 3D-принтере

КБ

Государственное предприятие "Конструкторское бюро "Южное" имени Н.К. Янгеля" осваивает технологию по изготовлению изделий из металлических порошков для ракетно-космической техники с помощью 3D-печати. Об этом сообщается на странице предприятия в Facebook.

"Сегодня мы расскажем о новаторских технологиях в КБ "Южное" по изготовлению сложных по форме и структуре изделий из металлических порошков для ракетно-космической техники. Речь пойдет о селективном лазерном плавлении — одна из технологий 3D-печати металлом, которая сейчас осваивается нашим предприятием", - говорится в сообщении.

Как отмечается, эта технология способна с успехом заменить классические производственные процессы — литье, штамповку, сварку, фрезеровку и тому подобное.

"С помощью селективного лазерного плавления (SLM) мы уже сейчас начинаем создавать первые уникальные сложнопрофильные изделия для ракетно-космической техники без использования механической обработки и дорогого оборудования. Процесс "печати" изделий заключается в последовательном послойном расплавлении порошкового материала с помощью мощного лазерного излучения", - отметили в КБ "Южное".

Там также сообщили, что аддитивные технологии открывают новые возможности, которые позволяют создавать металлические изделия с высокой точностью.В частности, по данным предприятия, преимуществами технологии 3D-печати металлом являются: высокая точность и повторяемость; механические характеристики изделий, напечатанных на 3D-принтере, соизмеримые с литьем; решаются сложные технологические задачи, связанные с изготовлением геометрически сложных изделий; сокращается цикл научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ, обеспечивая создание сложнопрофильных деталей без использования оборудования; уменьшается масса за счет создания объектов с внутренними полостями; экономия материала при производстве.

Как сообщалось, 17 апреля был проведен успешный запуск ракеты-носителя "Антарес", первую степень которой разработало украинское ГП "КБ "Южное", из Центра космических полетов на острове Уоллопс (штат Вирджиния, США).

Перший перець з українських теплиць в 1,5 рази дешевше імпортного

Перший перець з українських теплиць в 1,5 рази дешевше імпортного

Перший перець із теплиць Закарпаття на майданчику, найбільшого в Західній Україні, гуртового ринку ОРСП «Шувар» у Львові почав з'являтися ще на минулому тижні.

Поява вітчизняної продукції стала приємною новиною для українських споживачів — закарпатський перець пропонується в 1,5 рази дешевше, ніж імпортний, повідомляє «Інфо-Шувар».

Як вже повідомлялося раніше, ціни на імпортний перець у цьому році злетіли до небачених до цього показників — на початку травня ця продукція коштувала 100-120 грн/кг (3,4-4,09 €/кг). Сьогодні перець із закарпатських теплиць коштує, в середньому, 60-65 грн/кг (2,04-2,21 €/кг). Поки що, українські виробники пропонують ринку зелений перець, але вже за кілька днів на майданчику «Шувару» очікується червоний перець, який українці полюбляють більше.

Украинский экспорт за I квартал вырос почти на $1 миллиард

Госстат назвал рынок №1 для украинских экспортеров

Украинский экспорт по итогам первого квартала 2019 года составит минимум 12,3 млрд долларов, что почти на 850 млн долларов больше, чем за аналогичный период в прошлом году.

Об этом сказал первый вице-премьер-министр Украины – министр экономического развития и торговли Степан Кубив, во время согласительного совета в Верховной Раде, сообщает пресс-служба Минэкономразвития на своей странице в Twitter.

"В І квартале 2019 года украинский экспорт вырастет минимум до $12,3 млрд, что почти на $850 млн больше, чем за аналогичный период в прошлом году", - сказал Кубив.

Он подчеркнул, что экономика Украины восстанавливается после глубокого кризиса, а Кабинет министров продолжает строить дороги, выплачивать зарплаты, пенсии, стипендии, а также заботиться о социально незащищенных группах населения.

Как сообщалось, украинский экспорт товаров и услуг в 2018 году составил 57,1 млрд долларов и по сравнению с 2017 годом вырос на 8,6%, или на 4,5 млрд долларов. В том числе товаров за 2018 год из Украины было экспортировано на 47,3 млрд долларов (прирост в 9,4% против 2017 года).

У столиці почали мити дороги по-новому“Київавтодор” розпочав застосування мийних засобів для дорожнього покриття. З цією метою корпорація закупила 3 нові багатофункціональні машини «FordTrucks» з установками «Rasco», які вже використовувались взимку для розпилення рідких хлоридів, передає прес-служба КМДА.

Використання миючих засобів в процесі прибирання доріг застосовують після зимового періоду для активного видалення масляного, жирового та графітового забруднення. Крім того дорожній “шампунь” ефективно видаляє кіптяву, наліт від вихлопних газів та залишки хлоридів.Днями дорожники вже провели тестове миття, а станом на сьогодні вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.

В Чернигове установили первые подземные боксы для мусора

В Чернигове установили первые подземные боксы для мусора
Фото: www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/12385

В одном из жилых микрорайонов Чернигова появились первые площадки с подземными боксами для мусора. Об этом сообщили в пресс-службе Черниговской городской рады.

"На улице Пухова, во дворах многоэтажных домов, обустроили площадки с 2-3 подземными боксами. Каждый рассчитан на 3 кубометра мусора. Отверстие контейнера разработано по барабанному принципу, чтобы внутрь никто не смог попасть", - говорится в сообщении.

Отмечается, что со временем такие площадки появятся и на других улицах Чернигова. Всего же в этом году город закупит 240 подземных боксов, на что потратит свыше 1,4 млн. грн.

Вывозом мусора с таких площадок будут заниматься специальные мусоровозы, которые коммунальное предприятие "АТП-2528" закупило еще прошлой осенью.Рисової крупи в Україні побільшало удвічі

Рисової крупи в Україні побільшало удвічі

Тенденція здорового харчування та звички вітчизняного споживача до споживання круп підтримують обсяги виробництва, а іноді й імпортні поставки до України. Про це повідомляють в Аналітичному відділі Ради з питань експорту продовольства (UFEB), передає АgroРortal.

Так, за даними Державної служби статистики, виробництво таких круп як рисова, пшенична, а також пластівці із зернових культур демонструвало зростання у першому кварталі 2019 року.

«Найбільше за підсумком трьох місяців збільшилось виробництво рису — удвічі, пластівців із зернових культур — на 10%, обсяги пшеничної крупи зросли на 5,3%», — повідомляє аналітик UFEB Олександра Кищук.

Торгівля на зовнішніх ринках цього року відзначає зростання у всіх сегментах круп: рису — 2,3 тис. т (67% минулорічного експорту), пластівців — 9,9 тис. т (+ 16,2%), пшеничної та інших круп — на чверть.

На Луганщине завершили ремонт дороги от Рубежного до Северодонецка

На Луганщине завершили ремонт дороги от Рубежного до Северодонецка

Полностью завершен текущий средний ремонт и нанесена разметка с учетом ГСТУ и ГСН дороги государственного значения Р-66 "КПП "Демино-Александровка" – Сватово – Лисичанск – Луганск" на участке км 155+300 – км 158+800. Об этом сообщает пресс-служба Луганской областной государственной администрации.

«Во время ремонта дорога не перекрывалась, движение транспорта происходило в шахматном порядке. Еще весной прошлого года были начаты работы по укладке нижнего выравнивающего слоя. Затем – укладка верхнего слоя. Технологический процесс прошел без нарушений. Толщина верхнего слоя шесть сантиметров», - информирует пресс-служба ЛОГА.На участке работала современная техника, что способствовало высокому качеству проведения работ.

Как и на других участках, где проводятся аналогичные работы, в схему организации дорожного движения на участках выполнения работ вводятся ограничения движения по отдельным полосам, организация движения по полосе встречного движения, снижение скоростного режима.

Все изменения в дорожном движении на участках проведения работ обозначены соответствующими техническими средствами организации безопасности дорожного движения: установлены знаки, работает светофор.

В сельских амбулаториях провели уже более 1800 телемедицинских консультаций

В сельских амбулаториях провели уже более 1800 телемедицинских консультаций

В сельских амбулаториях проведены около 1900 телемедицинских консультаций - по кардиологии, эндокринологии, дерматологии и пульмонологии.

Об этом сообщил вице-премьер-министр - министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Геннадий Зубко, передает Правительственный портал.

"В 5 пилотных областях телемедицинская услуга начала работать в 905 амбулаториях, в которых работают 1400 семейных врачей. И уже проведены 1854 телемедицинские консультации (по кардиологии, эндокринологии, дерматологии и пульмонологии) для сельского населения", - сообщил Зубко.

По его словам, на облуровне были подобраны 268 узкопрофильных специалистов, консультирующих семейных врачей с помощью телемедицины на втором и третьем уровнях.

"Лидерами этого процесса является Харьковская, Кировоградская и Полтавская области. Уже включились к внедрению телемедицины Луганская, Донецкая, Ивано-Франковская, Ривненская, Николаевская и Киевская области", - отметил Зубко.

По его словам, у Минрегиона уже есть очень положительный опыт с МОН по внедрению Новой украинской школы и Нового образовательного пространства, где меняются много ГСН в детских дошкольных учреждениях, школах и т.п.

Отмечается, что эти же принципы исповедуются и в реформе первичной медицины - здесь такие же высокие требования к помещениям, перечню оборудования и услуг.

В свою очередь, Зубко поблагодарил специалистов на третичном уровне - Института имени Стражеско, Института трансплантации эндокринных органов и тканей, которые разработали ряд новых клинических рекомендаций для семейных врачей.

"Наша цель - за 2019-2020 годы покрыть все амбулатории сетью Интернет, обеспечить их телемедицинским оборудованием, транспортом. Поскольку для нас главное, чтобы предложенный стандарт и далее ментально менял местное самоуправление", - подчеркнул он.

В Україні освоєно виробництво гальмівних парашутів для фронтової авіаціїНВП «Авіаційні системи України» налагодило виробництво гальмівних парашутів для фронтової авіації, передає УМП.

Компанія виготовляє майже всю лінійку систем для літаків МіГ-25, МіГ-29, МіГ-31, Су-24, Су-25, Су-27 та Су-30. Також на підприємстві доробляються гальмівні парашути для Су-17, Су-20 і Су-22.

Компанія стабільно постачає свою продукцію в чотири країни. Є потенційні напрацювання ще з понад десятком країн як в Азії, так і в Африці.

Для Повітряних Сил ЗС України незабаром розпочнуться випробування одразу двох систем – ПТК-10 та ПТК-29 на МіГ-29 та Су-27, це дві основні ключові машини нашої ударної авіації. Наступний етап буде влітку – ПТК-6 і ПТК-25 на Су-24 і Су-25 відповідно.

Окрім ПС ЗС України НВП «Авіаційні системи України» співпрацює з Десантно-штурмових військ ЗС України. Підприємство виготовило і передало десантникам на дослідну експлуатацію комплект амортизаційних самонаповнюючихся оболонок АС-2 до вантажної системи ПБС-915 («Шельф»), триває робота над виробництвом амортизаційних оболонок до платформ П-7.

В Виннице откроют первую в городе станцию глубокой сортировки мусора

В Виннице откроют первую в городе станцию глубокой сортировки мусора

В Виннице на базе Донецкого национального университета имени Василия Стуса откроется первая в городе станция глубокой сортировки твердых бытовых отходов «Ecohope», говорится в сообщении пресс-службы ДонНУ, передает Укринформ.

«По инициативе студентов Донецкого национально университета имени Василия Стуса, при поддержке биологического факультета и ОО «Наше Подолье» уже в ближайшее время откроется первая в нашем городе станция глубокой сортировки твердых бытовых отходов. Важно, что станция будет работать не только для студентов, но и для всех экологически сознательных жителей, поэтому каждый желающий может принести рассортированы чистые бытовые отходы и спасти их таким образом от свалки», - говорится в сообщении.

Согласно сообщению, полученное сырье инициаторы проекта будут продаваться перерабатывающим предприятиям, а полученные средства потратят на экологические инициативы студентов и экологические материалы, которые будут способствовать уменьшению использования пластика.

Станцию глубокой сортировки твердых бытовых отходов «Ecohope» разместят на территории одного из учебных корпусов вуза. Здесь будут отдельно собираться и в дальнейшем перерабатываться около 20 фракций твердых бытовых отходов. На начальном этапе станция будет работать один раз в неделю, с 9 по 17 час. В ходе работы станции дежурные расскажут посетителям, как нужно сортировать бытовые отходы, какие из них перерабатываются, а какие - нет, а также, как правильно готовить мусор для утилизации.

Укрнафта збільшила видобуток нафти на 6%Протягом 2018-го року “Укрнафта” наростила видобуток нафти з конденсатом та газу на 6,4% та 10,6% відповідно. Середньодобовий видобуток нафти з конденсатом сягнув 4,2 тис. т, газу – 3,2 млн м³, передає прес-служба компанії.

Для зростання обсягів видобутку було проведено 41 капітальний ремонт та операцію з інтенсифікації нафтових та газових свердловин. Покриття дистанційного моніторингу розширено до 171 свердловин, з подальшим розширенням покриття у 2 кв. 2019 року;

Протягом 2018-го року компанія сплатила 3,6 млрд грн податків та платежів до бюджетів всіх рівнів. Крім того завершено консолідацію всієї інформаційної структури компанії в єдиний інформаційний простір на базі хмарних технологій від Microsoft.

На Луцькому автозаводі триває виготовлення тролейбусів для ХарковаНа луцькому АСЗ ДП№1 компанії «Богдан Моторс» продовжується виконання контракту з КП «Тролейбусне депо №2» міста Харкова, передає прес-служба компанії.

Угодою передбачено, що місто отримає п’ятдесят сім (57) 12-метрових тролейбусів Т7011.

Харків увійшов до низки передових українських міст, які вирішили оновити рухомий склад міського автопарку. Згідно з угодою, до міста надійдуть сучасні низькопідлогові тролейбуси пасажиромісткістю 105 людей. Саме такий транспорт здатний забезпечити комфортні та безпечні пасажирські перевезення.

Крім самої техніки, угода також передбачає постачання комплектів запчастин та інструментів, витратні матеріали, обладнання для обслуговування тролейбусів й супутні послуги.

Нагадаємо, що «Богдан Моторс» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. В його рамках сучасні автобуси та тролейбуси виробництва луцького ДП «Автоскладальний завод №1» минулого року попрямували до Сум, Херсона та Кременчука. А на початку 2019 року 55 надвеликих тролейбусів «Богдан Т90117» замовив Київ.Продовження: Як в Україні #ничегониделаеца: № 337 (огляд)

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Суспільне Око, Укрінформ, Зроблено в Україні, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: #УкраїнаЗмінюється, #Україназмінюється, #ничегониделаеца, АПК, ОПК, Україна, бизнес, заводы, зроблено в Україні, инвестиции, инфраструктура, модернизация, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, реформы, успехи, экономика, экспорт
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments