Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

«Голос» Вакарчука зі старту відправляє «Слугу» в нокдаун

Святослав Вакарчук презентував нову політичну силу «Голос», яка в змозі, за умов грамотної перевиборчої боротьби, відібрати велику частину голосів проєвропейськи налаштованих виборців, які голосували за Узеленського. Дивіться самі:На відміну від «кота в мішку» з «Слуги» невідомо якого народу, партія «Голос» відразу визначила себе, як українську європейську силу. Зовнішній напрямок команди Вакарчука - за Європу і НАТО, проти того, щоб Росія втручалася у внутрішні справи України. «Голос» декларує державу з вільними, заможними громадянами.

На відміну від паперової партії Зеленського, Вакарчук відразу представив обличчя своєї команди, в яку увійшли молоді, дійсно нові обличчя – від фахових економістів, фінансистів, відомого антикорупціонера до атовця, лікаря і освітян. Більшість партійців «Голосу» - творчі молоді люди, але вже з досвідом роботи в своїх галузях.

Як відомо, виборець шостого президента не є однорідним. Більша частина електорату Зеленського, як кажуть соціологи, позиціонує себе європейсько налаштованими патріотами. Вони хотіли нових обличь, озвучування чіткої позиції свого кандидата та конкретних імен політиків з його команди. Але, як бачимо, уЗеленського, попри те, що він переміг у виборах, з цим якось не склалось. Наприклад, штаб ЗЕкоманди очолює бувший регіонал, голова «Молодих регіонів», в близькому оточенні – олігарх Коломойський, адвокат цього олігарха, помічник екс-міністра МО, який розпродавав майно ЗСУ, фінансист, який вже сьогодні не проти повернути 2 мільярда народних грошей олігарху. На пост голови СБУ уЗеленського хочуть поставити члена фракції «Батьківщина». А як виглядатиме перша десятка «Слуги народу» залишається тайною за сім’ю печатями.

У Вакарчука, навпаки, відкриті списки дійсно нових обличь без олігархів. Це і є першою справжньою зміною. Як сказав сам очільник своєї партії – «Зміни побачите по списку партії». На відмінність від Зеленського, Вакарчук прямо озвучує своє бачення політичних змін, політичний світогляд і не ховається за загальними фразами в відеороликах в ютубі.
Tags: "Голос", "Слуга народа", Вакарчук, партии, политики, политические программы, презентация, сравнение, статті О. Леусенка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments