Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ось вам і основна функція клоуна: #уЗеленського вважають, що Коломойському можна повернути $2 млрд.

Експерт з банківської діяльності #уЗеленського Вікторія Страхова повідомила, що допускає виплату Ігорю Коломойському 2 мільярдів доларів компенсації у формі "взаємозаліку боргів" за кредитами, які компанії Коломойського не виплачують "ПриватБанку". Про це Страхова повідомила в інтерв'ю журналістам Bihus.info."На мою думку, це капітал банку, який там був, це 21 мільярд гривень. За поточним курсом - це трошки менше одного мільярда доларів. І друге питання - це той bail-in (операція з використання коштів кредиторів банку у разі його націоналізації, - ред.), який відбувся, кошти вкладників, які було списано. 29 мільярдів фактично було списано. Це певна частина ще з того може бути," - зазначила Страхова.

За розрахунками Страхової, заборгованість підприємств Коломойського перед "Приватбанком", яку олігарх визнав, становить 60 млрд гривень. Експерт команди Зеленського пропонує зменшити суму цієї заборгованості на 2 мільярди доларів, які вимагає Коломойський. Як наслідок, за підсумками "взаємозаліку" Коломойський залишиться винними Привату близько 10 млрд грн.

"Ми тільки говоримо: "Він просить 2 мільярди (доларів, - ред.)", але ми щось забуваємо, що все ж таки кредити певні компаніям своїм він давав, і вони не всі погашаються. Щось обслуговується, але більшою частиною не обслуговується. Чому б не зробити взаємозалік? Якщо йому винні - зарахуйте", - пропонує Вікторія Страхова. - І, можливо, трошки ще Ігор Валерійович буде винен Приватбанку", - повідомила Страхова.


Tags: #уЗеленського, ЗЕорда, Коломойский, Приватбанк, деньги, долги, олигархи, узеленского
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments