Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українці розробили плавучий сміттєпереробний завод для очищення океану

«Творча група NiceCube з Миколаєва на замовлення британської екологічної компанії Ocean Polymers розробила унікальний інноваційний проект розміщення сміттєпереробного заводу прямо на борту корабля», – повідомляє проект FoodBIOPack на своїй сторінці у Facebook.


Фото: cleanourocean.com

Як зазначається, за основу взятий старий корабель, який обладнали плазмовою установкою для піролізу (теплова деградація – «розчинення вогнем») органічних та неорганічних речовин для інтенсивного очищення морських акваторій від поверхневого сміття.

Такі судна зможуть плавати океанами, річками та навіть озерами.На сайті замовників проекту Clean our ocean повідомляється, що пластик та інше сміття на кораблі буде збиратися, висушуватися й подрібнюватися, а потім перероблятися на чистий синтетичний газ, що використовуватиметься для подачі палива на човні.Як відомо, в океани щорічно потрапляє близько восьми мільйонів тонн пластику. При цьому, за даними науковців, забруднення світових океанів пластиком щорічно обходиться суспільству у 2,5 млрд доларів у вигляді завданої шкоди екології і втрати ресурсів.
Tags: Миколаїв, зроблено в Україні, инновации, корабли, мусороперерабатывающие заводы, океаны, очищение, пластик, разработки, сміття, экология
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments