Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зе!петиція: серед опитаних у ролику впізнали російського учасника програми "Розсміши коміка"

У передачі Олег Черешня з’являвся щонайменше двічі – у квітні і вересні 2016-го року, уперше був представлений дуетом з Москви

Олег Черешня

Один з опитаних у відеопетиції прихильників дострокового розпуску Ради виявився Олегом Черешнею, неодноразовим учасником програми "Розміши коміка". Її ведучим раніше був новообраний президент Володимир Зеленський, передає 5 канал.

У передачі Олег Черешня з’являвся щонайменше двічі – у квітні і вересні 2016-го року. Виступав разом із іншим коміком, Дмитром Тарановим, спочатку представлялися як дует із Москви, а потім - вже як учасники із російської столиці та Києва.

В "Розміши коміка" Черешня двічі вигравав – спочатку 50 тисяч, а потім і 100 тисяч гривень. Також прихильник дострокових виборів до парламенту був і учасником програми Comedy Battle, на російському телеканалі "ТНТ".

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський, не особисто, а через черговий відеоблог своєї команди, заявив про достроковий розпуск Ради.

Команда новообраного президента оприлюднила відео, де заявляють, що буцімто рівень довіри українців до народних депутатів цього скликання становить лише 4%. Втім, жодних даних соціологів на підтвердження цієї заяви - не надали.


Tags: ЗЕорда, Зеленский, зашквар, кроты Лубянки, петиции, прорасеяне, рабсияне, слив, фальсифікації
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments