Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Джуліані назвав фейком опубліковану Лещенком "комірну книгу" Партії регіонів

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані назвав фейком передані в 2016 році Сергієм Лещенком матеріали "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Про це повідомляє Fox News.

Джуліані назвав фейком опубліковану Лещенком

"Він (Лещенко - ред.) надав чорну бухгалтерію (Партії регіонів - ред.), яка виявилася фейком і ніколи не використовувалася", - заявив Джуліані, коментуючи свою відмову від поїздки в Київ.

Раніше стало відомо про скасування візиту Джуліані до Києва, де він повинен був зустрітися з новообраним президентом України Володимиром Зеленським для обговорення розслідування, пов'язаного з інтересами президента США Дональда Трампа і справою про втручання РФ у президентські вибори в 2016 році.

"Мене переконали слова двох дуже надійних людей сьогодні ввечері, що обраний президент України Володимир Зеленський оточений людьми, які є ворогами президента Трампа, і людьми, які — принаймні в одному випадку — явно корумповані й залучені в цю схему (втручання у вибори президента США в 2016 році - ред.)", - прокоментував свою відмову Джуліані.

За слова адвоката, його попередили, що приїхавши в Україну він "потрапить в середовище людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках - ворогами Сполучених Штатів".
Tags: Джулиани, Лещенко, Партия регионов, опровержение утки, фейки
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments