Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

За п'ять років П. Порошенко 26 разів їздив на передову. А Зеленський поїде?

За п’ять років Президент України Петро Порошенко здійснив майже 40 поїздок на схід, із них 26 - на передову. Про це чинний глава держави написав у Facebook."За п’ять років я здійснив майже сорок робочих поїздок на схід, із них на передову – 26. Востаннє це сталося позавчора, і це для мене було, повірте, дуже зворушливе відрядження. Вкотре відчув і зараз відчуваю гордість за те, що мав честь бути Верховним головнокомандувачем таких воїнів", - зазначив він.

Президент подякував українським військовослужбовцям за мужність у захисті країни від російської агресії. "А стверджувати, ніби це громадянська війна так само цинічно, як, для прикладу говорити про те, ніби в сорокові роки в Росії був внутрішній конфлікт, а Гітлер лише допомагав армії Власова чи козачкам Краснова", - зазначив глава держави, додавши, що порівняння придумав не сам, а запозичив із соцмереж.

Як відомо, 6 травня Петро Порошенко перебував з робочою поїздкою на Донеччині і, зокрема, виступав перед військовослужбовцями ООС з нагоди Дня піхоти.


Tags: АТО, Донбас, ЗСУ, ООС, Порошенко, подяка, поездки, русско-украинская война, українське військо
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments