Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зниження ЄСВ дало поштовх зростанню економіки. Але уЗеленського не подобається зниження ЄСВ

У Міністерстві фінансів вважають, що зниження єдиного соціального внеску (ЄСВ) в 2015-2016 роках було правильним кроком та дало поштовх до зростання економіки. Про це на своїй сторінці у Facebook написала міністр фінансів Оксана Маркарова *.

Доходы бюджета за четыре месяца выросли на 322 миллиарда — Минфин

"Рішення щодо зменшення ЄСВ в 2015/16 році було вірним і дало поштовх зростанню економіки, і подальше зниження податків на працю (зокрема ПДФО) у фіскально відповідальний спосіб, як тільки це буде можливо, повинно бути пріоритетом для влади незалежно від особистостей при владі", - написала Маркарова.

Раніше, експерт з питань оподаткування у команді новообраного президента України Володимира Зеленського Данило Гетманцев повідомив, що рішення уряду знизити ставку єдиного соціального внеску у 2016 році у два рази було «бездумним популізмом», який призвів до державних втрат.

Як повідомлялося раніше, у грудні 2015 року парламент наважився на рішучий крок: майже вдвічі зменшив розмір ставки єдиного внеску для роботодавців, встановивши її на рівні 22%.


_____
* Оксана Маркарова — міністр фінансів України. У 1999 році отримала диплом магістра з екології в Києво-Могилянській Академії. Під час навчання в 1996—1998 роках працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Chemonics Intl. Inc. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа». У 2000 році в США проходила практику в Світовому банку у Вашингтоні, у групі банків та фінансових ринків регіону Європи та Центральної Азії. Далі навчалася в Університеті Індіани, де у 2001 році здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі, отримавши відзнаку за відмінність в навчанні та нагороду найкращого міжнародного студента.
У 2003 році очолила інвеситиційну групу ІТТ, де працювала до 2014 року. У березні 2015 року призначена заступником міністра фінансів України, керівником апарату Міністерства фінансів, а у квітні 2016 року першим заступником міністра фінансів.
Є членом Дорадчої Ради Києво-Могилянської Академії, входить в Коло Друзів Українського католицького університету, та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Також член спостережних рад Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку та Приватбанку.

Скажіть, спеціалісти уЗеленського мають подібний фах?
Tags: Маркарова, Минфин, налоги, рост экономики, узеленского
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments