Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україноботи, починаємо правильний рух!Віталій Гайдукевич

Україноботи, тут починається правильний рух. Інформація для тих, хто ставив заставки "Порох", "Дякуємо" і "25%".

Я розумію - довгі тексти зараз читають важко, але спробуйте.
Що в цьому тексті важливо побачити:
1. Це не оновлена Солідарність і не майбутня партія. Але без потужної ГО, яка сповідує із партією однакові цінності, будь-якій партії існувати буде важкувато. Чому? Тому що не усі хочуть йти до будь-якої партії. Тому що із іншими ГО краще комунікувати саме ГО. Тому що саме ГО зручно ініціювати будь-які проекти, шукати фінансування і т.д.
2. Тут не буде токсичних облич...
3. Тут треба буде не числитися, а займатися конкретною справою. Від рівня і масштабів села-містечка-майданчику-парку, до рівня національно-патріотичного виховання, інфо-політики, розробки законопроектів тощо.
4. Чи буде підскок до партійного рівня? Якщо ніхто ніде не накосячить - може бути. Але треба бути не меблями, а проявляти активність.
5. Буде запит (а він є завжди і скрізь, тож тут без ноу-хау) на фахівців, які можуть займатися конкретними напрямками: медицина, освіта, екологічна політика, правоохоронна площина, оборонка, і т.д.
6. Ми ж хотіли іншого рівня політики? Ну так можна розпочати із іншого рівня громадянської активності. А там і до політики один крок.
7. Гайдукевич, нахрєна воно тобі?
Я замахався голосувати за політичну полову. Я хочу потужну республіканську партію. Із зеленим світлом капіталістам. Із потужною підтримкою армії і оборонки. Зі школою, яка виховує не совків, а українців (при чому не 19 століття, а 21-го). Такої партії досі немає. Що робити?

... і тут у відповідь пролунало філософське - "єб@ть, знову ми..." (с)

А я залюбки докладуся до популяризації сучасних консервативних ідей, рухів, активностей.


Tags: ГО, ОТГ, громади, громадянське суспільство, децентрализация, идеология, общественные организации, партии, патріоти, порохоботы, ідеї
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments