Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Україна вироблятиме комплектуючі до боєприпасів артилерії Азербайджану

Концерн “Укроборонпром” братиме участь у боєприпасній програмі Азербайджану, зокрема у виробництві окремих комплектуючих до боєприпасів наземної артилерії.

Україна вироблятиме комплектуючі до боєприпасів артилерії Азербайджану
Фото: ukroboronprom.com.ua

Про це йшлося на зустрічі генерального директора ДК "Укроборонпром" Павла Букіна з першим заступником міністра оборонної промисловості Азербайджану Ях'єю Мусаєвим під час міжнародної виставки IDEF-2019 у Стамбулі, повідомляє прес-служба концерну.

“Обговорювалися питання участі підприємств Концерну у боєприпасній програмі Азербайджану. Зокрема, щодо виробництва окремих комплектуючих до боєприпасів наземної артилерії. Це зумовлено тим, що "Укроборонпром" має усі необхідні технології виробництва та промислові потужності”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, сторони також обговорили питання співробітництва оборонних підприємств у частині взаємного трансферу технологій. "Укроборонпром" виявив зацікавленість у придбанні в Азербайджані боєприпасів та засобів ближнього бою.

За інформацією прес-служби, українська й азербайджанська сторони розглянули питання оптимальних шляхів реформування оборонної галузі у сучасних умовах. Зокрема, азербайджанська сторона поінформувала про створення на базі Міністерства оборонної промисловості оборонного концерну "Азесілах", що полегшує залучення інвестицій.
Tags: Азербайджан, ОПК, Укроборонпром, артиллерия, боеприпасы, зроблено в Україні, экспорт
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments