Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Як працює зеботва на одному прикладі

Справдились мої побоювання, що в команді Зеленського не лише кадри старі і більшість з них віртуальні, а й, виявляється, прихильники Шостого діють старими методами, тобто, за лекалами московського брата розділяють українців на сорти і атакують журналістів віртуальними зграями, здебільшого через ботів і тролів. Ось вам приклад:

Сьогодні написав прохання до колег з телеканалів, щоб вони запрошували нового президента в свої студії, а не поширювали його віртуальні ролики з ютубу. Посилання на свій допис розмістив ось тут: Телеканал ICTV



І ось вам результат, на моє логічне прохання відреагувала зеботва (побачити коментарі можна натиснувши на гіпер посилання - Телеканал ICTV):

Марьян Олех Олег Леусенко а звідки взялась мода засрати увесь інтернет порохоботами!!! Гнати вас у шию всіх порохоботів!
Олег Леусенко Марьян Олех А звідки на сторінці ICTV стільки зеботів, які ділять українців на сорти? Питання і прохання відноситься до журналістів телеканалу, а не проплачених зетролів. І де в моєму тексті написано щось про Порошенка, щоб мене називати порохоботом?
Марьян Олех ти подивись на них сидять і сутками строчать усі ці коменти фейкові акаунти і думають що крім їхніх порохоботів хтось буде вірити їхньому баризі і корупціонеру. Стидоба!
Евгений Тютюнник время зомбоящика прошло, смирись
Олег Леусенко Евгений Тютюнник По-перше, хлопчик, я з тобою на "ти" не переходив, по-друге, "смирись" - то не з лексикону українців, а, скоріше, мешканців парєбрику. Ось з ними ви, зелені боти, напевно однієї крові. Від рабсіян їх вошьдь путін теж ховається, як і ВАЗ-2106.
Марьян Олех Turbinska це ти так думаєш, мені не потрібно порубаних порохоботів у 2014 кремлеботи також вели дуже серйозну інфрмаційну війну погрожували що черещ неділю танки будуть під львовом але завдяки інформаційному опрру вони зникли поступово так як і порохоботи зникнуть,а я знаю точно буде боротьба з корупцією буде ріст економіки. А петюня покривав осю цю банду корупціонерів своїх любих друзів.

і так далі...

Три копійки: Хто має час і бажання може відповісти зелеботам.
Tags: ictv, ЗЕорда, Зеленский, заметки О. Леусенко, реакция, тролли-боты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments