Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Речника української місії обрали віце-головою комітету ООН з інформації

Речника Постійного представництва України при ООН Олега Ніколенка обрано віце-головою Комітету ООН з питань інформації від східноєвропейської регіональної групи. Український дипломат обійматиме цю посаду у 2019-2020 роках.«Нині в ООН відбувається реформа сектору комунікацій. Мета – зробити їх глобальними і охопити якомога ширшу аудиторію, насамперед молодь. Посилена увага приділяється використанню сучасних інформаційних технологій та виробництву якісного контенту», - зазначив він у коментарі власкору Укрінформу в Нью-Йорку.

Ніколенко додав, що хоч можна по-різному ставитися до ООН, але нині ця організація має вплив практично у всіх сферах нашого життя: від освіти та медицини до ядерних досліджень та врегулювання збройних конфліктів.

«ООН має навчитися говорити про свою діяльність мовою, зрозумілою для людей, а не лише вузькому колу фахівців», - зазначив він.


Фото: Постійне представництво України при ООН

За словами речника української місії, ООН і Комітет з інформації мають звернути особливу увагу на ще один важливий напрям - боротьбу з дезінформацією та фейковими новинами.

«Із розвитком інформаційних технологій стрімко розвиваються й методи поширення неправдивої інформації. Україні з власного досвіду добре відомо, що деякі з держав є у цьому особливо активними. Міжнародна спільнота – як урядовий сектор, так і приватний – має розробити дієві механізми для протидії фейковим новинам», - зауважив український дипломат.

Ніколенко розповів, що діалог про недобросовісні інформаційні політики вже розпочато, і це «надихає».

«Сподіваюся, що наслідком цього діалогу стануть конкретні дії. Українська делегація в ООН усіляко цьому сприятиме», - підсумував він.

Робота чергової, 41-ї сесії Комітету ООН з питань інформації, членами якого є нині 116 держав, триває з 29 квітня до 10 травня. У жовтні відбудеться презентація напрацювань комітету для Генеральної Асамблеї ООН.

Комітет є підрозділом Генеральної Асамблеї, відповідальним за формування інформаційної політики ООН.
Tags: ООН, Україна, информационные войны, кадры, фейки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment